Apsilankymas „Keistuolių teatro“ spektaklyje

1 2 3 4 5 (0)
Vilnius
1 asm.

15 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Apsilankymas „Keistuolių teatro“ spektaklyje

Atraskite spalvingą teatro pasaulį!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas? 

Praleiskite nepamirštamą vakarą „Keistuolių teatre“! „Keistuolių teatras“ - pirmas nepriklausomas profesionalus Lietuvos teatras, vaidinantis vaikams ir suaugusiems. Teatro kūrybinė grupė nebijo laužyti klasikinių muzikos, literatūros, teatro ir kino žanrų rėmų. Aktoriai patys kuria dainas, rašo originalius scenarijus, perpintus subtilaus humoro ir autoironijos gaidele. Vengdamas visko, kas nuobodu ir banalu, teatras stengiasi nutiesti žiūrovui spalvingą kelią iš nuostabios vaikystės į keistą suaugusiųjų pasaulį: „Tik svarbu labai norėti, pasistengt ir tikėt..." Su šiuo dovanų kuponu galėsite pasirinkti bet kurį spektaklį iš „Keistuolių teatro“ repertuaro.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Apsilankymas „Keistuolių teatro“ spektaklyje.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam teatro mėgėjui.

Dovanokite ypatingus įspūdžius! 


Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

Priklauso nuo spektaklio.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Jums reikės iš teatro repertuaro išsirinkti labiausiai patikusį spektaklį ir rezervuoti į jį vietas. Bilietus į Jūsų pasirinktą spektaklį galėsite atsiimti prieš pat spektaklį. Vasarą spektakliai nerodomi.
Klientų atsiliepimai (11)

Dovilė

Tai yra nepakartojamas teatras, į kurį norisi gryžti kaip i savo namus. Nors buvau tik viename spektaklyje "Paskutiniai Bremeno Muzikantai" paliko tikrai nuostabų įspūdį, į ši spaktakli eičiau nors ištisus metus, ištisas savaites, ištisas valandas. kiekvieną dieną žriūriu filmus, klausausi dainu..Šis teatras pats geriausias! :)

Sonata

sveiki, tai patys nuostabiausi spektakliai, šilti, nenuspėjami. Juos išsižioję stebi ir vaikai ir suaugusieji. Vieną pažiūri, sakai puikus, kitą - nuostabus ir taip visada... Štai jau baigiam peržiūrėti visą repertuarą. Po kiekvieno spektaklio norisi bilietus pirkti ir dovanoti kitiems. Sveikatos ir jėgų visam Keistuolių kolektyvui! Ačiū!

Asta

Spektaklis "Gerbiami piliečiai" - tikrai vertas pažiūrėti, o Jolanta Urnikytė - tiesiog spektaklio vinis. Juokiausi iki ašarų.

Agneta

Likau patenkinta, gavome labai geras vietas spektaklyje.

Živilė

Kaip smagu, kad Jūs esat. Pabuvojus Jūsų teatre vis norisi sugrįžti! Ačiū už geras emocjas ir nuotaiką. Sėkmės KEISTUOLIAMS!

1 2 3
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje