Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Grožio užsiėmimas moterims „Mis Gracija“

(0)
Vieta
Vilnius
Dalyviai
1
Sezonas
Visais metų laikais
Galioja
12 mėn.

15 €

Į krepšelį

Grožio užsiėmimas moterims „Mis Gracija“

Išlaisvinkite moteriškumą!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Jos eisena kaip katės, laikysena kaip karalienės, galva pakelta, gestai kaip Deivės – nė vienas vyras nepraleis pro akis tokios moters. Kiekvienoje aplinkoje tokia moteris bus iš karto pastebima ir gerbiama, traukte trauks savo žavesiu ir paslaptingumu. Visas šias moteriško žavesio subtilybes turėtų mokėti kiekviena moteris, tačiau mokykloje to niekas nemokė – nemokė taisyklingos laikysenos, gražios eisenos, galų gale, būti moterimi. Todėl pradėsime viską iš naujo. Praktiniuose užsiėmimuose mokysimės teisingai stovėti, vaikščioti, sustoti, moteriškų gestų, žvilgsnio magijos. Mokysimės save vertinti, mylėti ir skleisti moteriškumą.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Grožio užsiėmimas „Mis Gracija“.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienai, norinčiai atskleisti savo moteriškumą.

Dovanokite pokyčius!

Vieta

Vilnius

Apranga

Aukštakulniai bateliai arba basutės.

Trukmė

1-1,5 valandos.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Į pasiūlymą įskaičiuotos visos priemonės, reikalingos kursų metu. Užsiėmimai vyksta grupėje.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Paslaugos organizatorius

„Deivių mokykla“

Daugiau šio organizatoriaus pasiūlymų

Klientų atsiliepimai (2)

1

Ramunė

Noriu padėkoti visai Deivių mokyklos komandai už naudingas grožio ir moteriškumo atskleidimo pamokas. Puiki komanda padėjo suprasti ir išmokti paprastų dalykų, kurių dėka pagerėjo emocinė būsena, pasikeitė požiūris į gyvenimą, neprieinami dalykai tapo daug labiau pasiekiami, o svarbiausia, išmokau labiau vertinti save ir parodyti kokia esu verta kitų dėmesio. Moteriškumo ir Grožio kursuose išmokau ne tik tinkamai prižiūrėti savo odą bei plaukus, bet ir teisingai pasidaryti makiažą, gražiai susitvarkyti plaukus ir visa tai pritaikyti savo stiliui. Išmokti jogos ir energetiniai pratimai, kuriuos dabar darau kiekvieną rytą, padeda gerai ir pakiliai jaustis kiekvieną dieną, o tai įkvepia daugiau pasitikėjimo savimi. Net ir nesėkmes lengviau priimti aukštai iškelta galva, žinant, kad esu verta visko kas geriausia. Tai labai daug duodančios praktinės pamokos, kuriose ir toliau stengsiuosi dalyvauti. Nepaprastai draugiškas kolektyvas ne tik padėjo išmokti grožio paslapčių, bet ir smagiai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų. Ačiū Jums, kad esate.

Diana

Kursai labai patiko. Po jų daug drąsiau, mieliau darytis makiažą. Dilara nuostabi, ji tikrai stengėsi perduoti kuo daugiau praktinių žinių mums. Didelis ačiū jai. Labai patiko ir Rido paskaitos. Jis pats yra labai įdomus žmogus, stipriai įsimylėjęs į tai, ką daro. Kirpimas ir stiliaus kūrimas - tai jo kraujyje. Jis "kaifuoja" nuo to, ką daro :) Jo perduotas žinias apie plaukus ir jų priežiūrą jau naudoju praktikoje. Ateityje Rido paskaitoms siūlyčiau skirti panašiai laiko kaip ir makiažui. Man asmeniškai dar norėjosi kokių 2 praktinių užsiėmimų, kaip pačiai greitai ir gražiai susitvarkyti plaukus. Aciū jums, Rūta, už grožio skleidimą aplinkui ir tokių kursų organizavimą.

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: