skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Apie mus

 
 

„Laisvalaikio Dovanos“ – nuo 2006 metų veikianti elektroninė ir fizinės parduotuvės, prekiaujančios įspūdžio dovanomis. Parduotuvėse nerasite nė vienos dulkančios, dūžtančios ar gendančios dovanos. Priešingai, galime pasiūlyti daugiau nei 2000 neblėstančius įspūdžius garantuojančių pramogų: nuo pasivažinėjimo kartingu iki skrydžio naikintuvu, nuo šokolado fondiu iki „Ferrari“ ar „Lamborghini“ vairavimo.

Keli faktai:

  • pirmieji Lietuvoje;
  • 17 metų patirtis;
  • daugiau nei 2000 dovanų;
  • dovanos nuo 5 € iki 2000 €;
  • pramogos visame pasaulyje;
  • filialai 5 šalyse.

Esame pašėlusi, linksma, kūrybinga dovanų ekspertų komanda! Jau septyniolika metų dovanojame įspūdžius bei puikiai žinome, kokiomis svajonių dovanomis galite nustebinti savo draugus! Iš kur apie dovanas sukaupėme tokį žinių bagažą? Patys išbandome pramogas! Dieviname naujus įspūdžius, esame aktyvūs ir žingeidūs. Turime ir savo mėgstamas pramogų sritis, kurioms „ekspertaujame“, tačiau, be abejonės, mėginame viską. Taip sukauptą patirtį paverčiame nuoširdžiomis rekomendacijomis įspūdžio dovanų ieškantiems klientams.

Unikalūs projektai

Savo gyvenimo neįsivaizduojame be naujų įspūdžių, tad nuolat išbandome įvairias pramogas ir įgyvendiname unikalius projektus, kuriuos kviečiame išbandyti ir Jus! 

Vakarienė tamsoje „Dine in the Dark“

Užgesusios šviesos ir ore tvyrantis malonus jauduliukas – tai tik laukiančio žaidimo juslėmis pradžia! Ragaujamas maistas aklinoje tamsoje įgaus dar ryškesnių skonių, tad beliks mėgautis maistu ir atspėti, kas buvo patiekta lėkštėje.

Norite išbandyti ir Jūs? >

  

Komiška vakarienė „Shitty Dinner“

Tarp mūsų komandos narių vyrauja nuomonė, kad didžiausi gyvenimo malonumai yra maistas, juokas ir pramogos! Didžiuojamės, kad visa tai pavyko sudėti į vieną unikalią patirtį – tragikomišką vakarienę! Aplink zujantys nemokšos padavėjai ir tikrai „crazy“ virtuvės šefas skanią vakarienę praturtins ne mažiau gardžiu juoku.

Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Magiška vakarienė „Magic Dinner“

Dar vienas projektas, kuriuo labai didžiuojamės – tai magiška vakarienė, kurios metu, kol lauksite kiekvieno iš trijų to vakaro patiekalų, iliuzijų meistras stebins įspūdingais triukais. Galime garantuoti (nes patys tai patyrėme), kad po šios pramogos galvoje liks daugybė neatsakytų klausimų siekiant išspręsti mįslę: kaip magas tai padaro?

Norite išbandyti ir Jūs? >

 

„Ferrari“ ar „Lamborghini“ superautomobiliai

Laikas išsklaidyti mitą, kad legendiniai sportiniai automobiliai „Ferrari“ ar „Lamborghini“ yra prieinami tik tiems, kas banko sąskaitoje turi milijonus. Su įspūdžio dovanų kuponu sėsti už dailių, greitų ir galingų superautomobilių vairo bei patirti tikrą vairavimo malonumą dabar gali kiekvienas!

Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Povandeninė vakarienė

Tikriems gurmanams ir nuotykių besivaikantiems klientams galime pasiūlyti išskirtinę povandeninę vakarienę Lenkijoje. Tarp 3 milijonų litrų vandens ir tarp 30 žuvų rūšių valgoma vakarienė paliks neišdildomus įspūdžius tiek dėl stulbinančių vaizdų, tiek ir dėl puikaus maisto!

Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Mūsų rekomendacijos


Dovanų ekspertais save vadiname ne dėl to, kad dirbame įspūdžio dovanų parduotuvėje, o todėl, kad apie pramogas ir dovanas žinome labai daug – patys jas nuolat išbandome! Per daugybę veiklos metų sukaupėme platų rekomendacijų sąrašą, tad nusprendėme pasidalinti bent keletu iš jų!


Šuolis su virve

Pastebime, kad lietuviai tampa vis drąsesni dovanoti ar patys išmėginti mūsų vieną populiariausių pramogų – šuolį su virve nuo aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų tilto, pavadinto Baltosios rožės vardu. Šuolių su virve Asociacija užtikrins, kad laisvas kritimas iš 38 metrų aukščio būtų saugus, sklandus ir paliekantis pačias šauniausias emocijas.

Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Sportinio ralio automobilio vairavimas

Žinome, kaip svarbu vaikams svajoti, tačiau ne mažiau svarbu svajones išpildyti, kad jos neužgestų! Ne vienas vaikas svajoja tapti lenktynininku arba išmokti vairuoti automobilį. Su „Auto Moto Parkas“ komandos pagalba vaikai gaus neįkainojamą patirtį sportinio ralio automobilio vairavimo pamokoje, kurioje užtikrinamas visiškas jaunųjų pramogos dalyvių saugumas.

Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Plaukimas jachta Trakuose

Ar kada teko matyti ežero vandenį skrodžiančią, raudonais dryžiais pasidabinusią jachtą Trakuose? Išduosime paslaptį – tai pramogų, atsipalaidavimo, smagios draugijos ir žavingų vaizdų kupina poilsio oazė, į kurią kviečiami visi pramogautojai! Jachtą valdys patyręs kapitonas Rimantas, puikiai pažįstantis Galvės ežero gražiausias ir įdomiausias vietas. 

Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Slidinėjimo akademija

Slidinėti galima ir vasarą, net tada, kai už lango +30 laipsnių kaitra! „Laisvalaikio Dovanos“ Slidinėjimo akademijoje žiemos sporto entuziastai gali išmėginti pirmuosius ir moderniausius Baltijos šalyse sukamuosius slidinėjimo ir čiuožimo snieglente treniruoklius. Slidinėjimo akademija paruošė jau ne vieną klientą, sugalvojusį pirmą kartą aplankyti kalnus.

Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Šonaslydžio pamoka

„Laisvalaikio Dovanos“ asortimente netrūksta ir ekstremalių bei azartiškų pramogų, o viena tokių – mūsų komandos pamėgta šonaslydžio pamoka pagal „EasyDrift“ sistemą. Įsimintiną patirtį ir naudingas žinias kaip valdyti automobilį suteiks mūsų draugai „Saugaus vairavimo mokykla“.

Norite išbandyti ir Jūs? >