Dovanos

eDovana

Tai „Laisvalaikio Dovanos“ dovanų kuponas, kurį persiunčiame el. paštu per 1 minutę!

Užsisakyti eDovaną galima 24 val. per parą, 7 d. per savaitę!

Užsakymo formoje pasirinkite pristatymo būdą “eDovana” bei atsiskaitykite elektronine bankininkyste arba pavedimu. O mes išsiųsime į Jūsų el. paštą eDovaną. Gautą dovanų kuponą galėsite atspausdinti ir iš karto dovanoti.

Užsakykite – Apmokėkite – Atspausdinkite – Dovanokite!

24 val. / 7 d. | Per 1 minutę | 0 €!


Dovanų kuponai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daugiau nei 1400 pramogų dovanų kuponus: nuo pasivažinėjimo kartingu iki skrydžio naikintuvu.

Galite rinktis: Nuotykiai ir adrenalinas | Skrydžiai ir vandens pramogos | Vairavimo pasiūlymai | SPA ir savaitgalio poilsio pasiūlymai | Vakarienės ir degustacijos | Kvietimai į teatrą ir kiną

Išsirinktos pramogos kuponą Jums pristatysime paštu, kurjeriu arba atsiimate pas mus parduotuvėje.


Dovanų rinkiniai

Siūlome Jums įvairius įspūdžio dovanų rinkinius, kuriuose rasite daugybę pasiūlymų pramogoms ir ypatingoms patirtims įvairiuose Lietuvos kampeliuose!

Kiekviename dovanų rinkinyje rasite nuo 50 iki 100 įspūdžio dovanų pasiūlymų, iš kurių dovanos gavėjui beliks išsirinkti vieną pramogą, kurią norės išbandyti.


Dovanų kortelės

Mūsų dovanų parduotuvėse rasite dovanų korteles, kurios atrodo itin solidžiai! Parduotuvėse rinkitės iš daugiau nei 100 populiariausių mūsų dovanų!


Dovanų čekis

Jei tarp galybės mūsų siūlomų pramogų tiesiog nenusprendžiate, kuri labiausiai patiks Jūsų draugui, siūlome Jums universalų variantą – „Laisvalaikio Dovanos“ dovanų čekį! Būsite tikri - gavęs dovaną, bičiulis Jūsų dovanotų pinigų neiššvaistė bare, nenusiaubė ir drabužių parduotuvės, o sėkmingai investavo į naujus įspūdžius.


Mini dovanų rinkiniai

Siūlome Jums įvairius įspūdžio dovanų mini rinkinius, kuriuose rasite daugybę pasiūlymų pramogoms ir ypatingoms patirtims įvairiuose Lietuvos kampeliuose!

Kiekviename dovanų rinkinyje rasite nuo 9 iki 20 įspūdžio dovanų pasiūlymų, iš kurių dovanos gavėjui beliks išsirinkti vieną pramogą, kurią norės išbandyti.
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje