Skrydis parasparniu su filmavimu

1 2 3 4 5 (6)
Alytus
1 asm.

29 € 40 € -28%

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Norintiems pasijausti paukščiu, atsiplėšt nuo žemės ir pakilti į orą be motoro, siūlome skrydį parasparniu! Laisvo skrydžio pojūtį Jums suteiks skrydis dviviečiu bemotoriu parasparniu, o skrydžio akimirkos bus įamžintos video, kurį vėliau galėsite parodyti savo draugams. Norint skristi parasparniu, nereikia specialių įgūdžių, į dangų, kartu su instruktoriumi, pakilsite po trumpo instruktažo. Nepakartojami įspūdžiai garantuojami!

Vieta

Alytus

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė.

Trukmė

5-7 minutės.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Kita informacija

Skrydžio video Jums bus atsiųstas po pramogos el. paštu arba už papildomą mokestį galėsite įsigyti microSD kortelę su nemontuota medžiaga. Keleivio svoris negali viršyti 120 kg.Klientų atsiliepimai (1)

Audrius

Ačiū, viskas patiko.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje