Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Gurmaniškas šou „Shitty Dinner“ Kaune 1 asm.

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Gurmaniškas šou „Shitty Dinner“ Kaune 1 asm.

Kaunas
1 asm.

35,99 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Vakarienė, iš kurios norėsis pabėgti!

Kas Jūsų laukia?

Pabodo tradicinės vakarienės? Norite tikro šou visai prie pat Jūsų stalo? Kviečiame Jus į vienintelį Lietuvoje šou - interaktyvų vakaro patyrimą, kurio metu patys tapsite absurdiškos komedijos dalyviu. Vakarienės metu susipažinsite su virtuvės šefu - pakvaišusiu virtuvės šeimininku ir jaunais, nepatyrusiais, tačiau labai nuoširdžiais restorano padavėjais. Viso šou metu susidursite su begale nesusipratimų ir keistų, nejaukių situacijų, bet galite nurimti, vieno dalyko šefui nepavyks sugadinti - tai skanaus maisto. Juokingos ir absurdiškos situacijos, kandus humoras, interaktyvus siužetas ir nepamirštama vakarienė, tai - gurmaniškas šou „Shitty Dinner“!

Vakarienės metu Jūsų laukia:

  • Užkandis;
  • Karštasis patiekalas;
  • Desertas.

Gėrimai į pasiūlymą neįskaičiuoti, jų galėsite papildomai užsisakyti vakarienės metu.

Sudalyvaukite gurmaniškame šou!


Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1-1,5 valandos.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio (sezono trukmė gali kisti).

Kita informacija

Būtina išankstinė rezervacija. Gėrimai į kainą neįskaičiuoti. Jei esate alergiški ar turite kitokių pageidavimų maistui (esate vegetaras, veganas, nevalgote tam tikrų produktų), prašome apie tai pranešti rezervacijos metu bei užsisakant maistą vakarienės metu. Vakarienės organizuojamos darbo dienomis, iš anksto numatytomis datomis, susirinkus bent 30 asm. grupei. Vasarą renginiai nevyksta. Vakarienės metu sėdėsite prie dviviečių, keturviečių arba šešiaviečių staliukų.


Kiti pasiūlymai

Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje