skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vakarienė tamsoje „Dine in the Dark“ Kaune

Tik pas mus Rekomenduoja
4.3 8 Atsiliepimai

Vakarienė tamsoje „Dine in the Dark“ Kaune


Kaunas
1 asm.
Iki 3 metų galiojimas
Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį
Nemokamas keitimas (išskyrus dovanų rinkinius)

42,99 €

42,99 €

Apie:

Užgesus šviesoms neliks nieko kito, kaip tik mėgautis tuo, kas nematoma, bet jaučiama! Vakarienė tamsoje „Dine in the Dark“ – tai unikali valgymo patirtis, atversianti kelius į naują, magišką skonių pasaulį. Nematysite visiškai nieko: apgraibomis mėginsite surasti stalo įrankius, lėkštes, maistą pamauti ant šakutės… Tamsa žavi tuo, kad nieko nematydami ryškiau jausite maisto skonį, ore tvyrančią prabangaus restorano kuriamą atmosferą.

Lėkštėje bus kažkas, ką ragavote bent kartą gyvenime. Galbūt kažkas puikiai pažįstamo, tačiau, akims „nesufleruojant“, ką dedate į burną, valgio skonis gali būti visai kitoks nei tikėjotės. Turėsite pasikliauti savo uosle ir skonio receptoriais, kurie tamsoje tampa daug jautresni. Patys įsitikinsite, kad tai nėra mitas! Jūsų lauks 3 išskirtiniai patiekalai, kurių restorano meniu nerasite. Pasinaudokite išskirtine proga patirti šį tą unikalaus ir jaudinančio!

Vakarienės metu Jūsų laukia net 3 patiekalai:

  • Užkandis;
  • Karštasis patiekalas;
  • Desertas.

Gėrimai į pasiūlymą neįskaičiuoti, jų galėsite papildomai užsisakyti vakarienės metu.

Pasiruoškite stulbinančiam vakarui!

 


Apie dovaną

Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1,5-2 valandos.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Gėrimai į kainą neįskaičiuoti. Vakarienės organizuojamos iš anksto numatytomis datomis, darbo dienomis. Vasarą renginiai nevyksta. Rezervacija: www.dineinthedark.lt


Vieta žemėlapyje


Rekomenduojamos pramogos organizatorius

Dine in the dark

Peržiūrėkite visus šio organizatoriaus pasiūlymus

Žiūrėti visus pasiūlymus

4.3 8 Atsiliepimai

Dovanų eksperto įspūdžiai

Ieva
Ieva

„Dine in the Dark“ - gurmaniški pojūčiai, kurių nerasite niekur kitur. Įdomus maistas, linksmas vakaras ir žaidimas su skonio receptoriais paliks neišdildomus atsiminimus. Ši vakarienė patiks tiek gurmanams, tiek tiems, kurie nori įdomaus ir netradicinio vakaro praleidimo būdo. Patikėkite, nors atrodo paprasta, tačiau dažnai, atrodo, gerai pažįstami skoniai tamsoje atgimsta iš naujo. Tad vakarienės metu spėlioti ką valgote bus tikrai įdomu.

 

Kodėl verta išbandyti šią pramogą?

  • Tai ne tik vakarienė - tai įdomi ir netradicinė patirtis;
  • Įspūdžiai, kurių nepatirsite jokioje kitoje vakarienėje;
  • Suprasite, kad valgant akys užima iš ties labai svarbią rolę :)D.U.K.

Kaip atrodo mūsų dovanos?
Mūsų dovanų pavyzdžius rasite Kaip atrodo mūsų dovanos >
Kaip užsakyti mūsų dovaną?
Prie išsirinktos dovanos paspauskite „Į krepšelį“,Prekių krepšelyje spauskite „Toliau“ ir užpildykite užsakymo formą.

Dovana Jums bus pristatyta pagal Jūsų pasirinktą pristatymo būdą.

Padarę užsakymą, dovaną galite atsiimti ir patys Laisvalaikio Dovanų parduotuvėse. Kontaktai >

Kaip galiu dovaną gauti tuoj pat?
Tuomet pasirinkite eDovana, kuri atsiunčiama el. paštu per 1 minutę!
Tai dovanų kuponas PDF formatu, persiunčiamas el. paštu 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Jį galėsite atspausdinti ir iš karto dovanoti.

Užsakymo formoje pasirinkite pristatymo būdą „eDovana“ bei atsiskaitykite elektronine bankininkyste. O mes išsiųsime į Jūsų el. paštą eDovaną!

Per kiek laiko pristatomos dovanos?
eDovana - atsiunčiama el. paštu per 1 minutę. eDovana į el. paštą atkeliauja iš karto padarius užsakymą (I-VII 0-24 val.).

Atsiėmimas LaisvalaikioDovanos.lt parduotuvėse - paruošiama per 1-2 minutes. Kontaktai >

Kurjeris - 2-5 darbo dienos, dovanos pristatomos I-V 8-22 val.

Atsiėmimas OMNIVA paštomatuose - 2-3 darbo dienos. Dėl užimtumo siuntos gali vėluoti papildomai 5 d.d.

Atsiėmimas DPD paštomatuose - 2-3 darbo dienos. Dėl užimtumo siuntos gali vėluoti papildomai 5 d.d.

Lietuvos pašto siunta - pristatymas užtrunka iki 5 darbo dienų. Dovanos Jus pasieks I-VI 8-17 val.

Daugiau apie dovanų pristatymo būdus čia >

Kokie yra atsiskaitymo būdai?
Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių banko, Medicinos banko, Citadelės elektroninės bankininkystės paslaugomis, pavedimu iš bet kurio banko, PayPal, PaySera, grynaisiais pinigais.
Kiek laiko galioja dovanų kuponas?

Nuo 2020 liepos 13 dienos visi „Laisvalaikio Dovanų“ čekiai galioja 3 metus nuo įsigijimo datos. 

Dovanų kuponai, įsigyti panaudojus dovanų čekį (čekiu padengus dalį arba visą pramogos sumą), galioja tiek, kiek galiojo panaudotas dovanų čekis. Pirmuosius 12 mėnesių kluponas galioja įprastai, likusius 24 mėnesius kuponas tampa tos pačios vertės dovanų čekiu, kurį galima išnaudoti pasirinktai pramogai.

Sezoninių pramogų kuponai, kurių teikimo sezoniškumą lemia metų laikai ir klimatinės sąlygos, galioja vieną sezoną.

Akcijinių pasiūlymų dovanų kuponai, jei prie pasiūlymo nurodytas trumpesnis galiojimo laikas, gali galioti trumpiau nei 3 metus. Kai dovanų kuponas pažymėtas žodžiu „Šortas“, taikomas trumpesnis galiojimo terminas, kuris nurodomas kiekvieno „Šorto“ pasiūlyme ir „Šorto“ kupone.

Kaip panaudoti dovanų čekį?
1. Išsirinkite Jums labiausiai patikusią dovaną (-as). Prie kiekvienos dovanos paspauskite „Į krepšelį”.

2. Prekių krepšelyje įveskite Dovanos kodą ir paspauskite „Tikrinti”. Jei pasirinktos dovanos (-ų) vertė viršys čekio vertę, skirtumą galėsite primokėti pasirinktu būdu kitame užsakymo žingsnyje. Spauskite „Toliau”.

3. Užpildykite užsakymo formą, jei reikia, pasirinkite apmokėjimo būdą. Spauskite „Pirkti”. Jūsų pasirinktu būdu pristatysime pramogos kuponą (-us), kuriuos gavę turėsite aktyvuoti skiltyje „jau turite dovaną?“. Vykdami pramogauti, paimkite gautus kuponus.

4. Dovanų čekį galima panaudoti vieną kartą. Neišnaudojus visos čekio sumos, skirtumas nėra grąžinamas.

Kaip atlikti rezervaciją išsirinktai pramogai?
Pramogos organizatoriaus kontaktai pateikiami aktyvavus dovanų kuponą skiltyje „jau turite dovaną?“. Po kupono aktyvacijos sužinosite pramogos organizatoriaus kontaktus ir susiekus nurodytais kontaktais galėsite atlikti pramogos rezervaciją. 
Ar dovanų kupone nurodoma dovanos kaina?
Dovanos kaina kupone nėra nurodyta.

Jei perkate konkrečios vertės dovanų čekį (pvz. 20 € ir pan.), dovanų čekio vertė ant kupono bus nurodyta.

Klientų atsiliepimai

***

Jeigu esate arba ketinate šią dovaną dovanoti asmenims, kurie nors šiek tiek daugiau nusimano gastronomijos srityje - tikrai nerekomenduoju. Tai tas pats, kas valgyti įprastai - tiesiog aklinoje tamsoje. Vakarienę gavome dovanų, dalyvavome 2022 m. spalio 19 d. Kaune organizuotoje vakarienėje (restoranas Juoda Druska) - patirtis tikrai ne kokia, maisto skonis - irgi labai vidutiniškas. Pirmiausia - patiekalai nėra pateikiami taip, kad klientas mėgautųsi procesu - veikiau visą laiką bandai spręsti dilemą, kaip rasti kažką lėkštėje, mėsą (konkrečiai mūsų atveju antieną - valgai pasmeigtą šakute gabale, nes pjaustyti yra neįmanoma, bandai neapsitaškyti (nėra duodama plačių restorano serviruotėje naudojamų servetėlių), padavėjos neinstruktuoja, kaip patartina valgyti (pvz. atnešus užkandį - rankomis čiupinėjome, kol suvokėme, kad čia kažkas ką veikiausiai galima valgyti rankomis (kroketai)). Tokia vakarienė turėtų būti pateikiama vieno kąsnio principu, keraminiuose šaukšteliuose ar pan. būdu. Dar pridėkime tai, kad vakarienės metu kažkas iš personalo užsimiršo ir įjungė šviesą :)) į tą patalpą, kurioje vyksta vakarienės įėjimas yra uždengtas stambiagabaričiais paveikslais - tamsoje vaikštant padavėjoms, toks paveikslas užvirto ant šalimais sėdėjusių žmonių (gal vertėtų įsirengti slankojančias konstrukcijas arba blackout užuolaidas, jei jau teikiate tokias paslaugas,m?). Patiekalus atneša studentės, apie jokią gastroniminę diskusiją ar išsamų komentarą nėra net kalbos, tiesiog pakartoja, ką išgirdo virtuvėje, trumpai pasako ką valgėme, net nėra pateikiamos valgytų patiekalų nuotraukos ar pvz., ką jau kalbėti apie tai, kad išėjus prie baro stypčioja virtuvės darbuotoja ir laužyta lietuvių k. garsiai šūkauja komunikuodama su likusiais personalo nariais su juokeliais "Vapšie not busy on December"... tikra restorano atmosfera :D išėjome taip ir nesupratę, kas čia buvo.. neverta - tikrai neverta ;)

***

Buvo kiek neįprasta, bet kartu ir labai smagu išbandyti kažką naujo. Maistas buvo išties skanus. Likom labai patenkinti! Parekomenduosiu draugams

Gabija

Labai įdomi ir smagi patirtis, o ir maisto skoniai tikrai maloniai nustebino. Rekomenduoju!

***

Labai įdomi pramoga. Nesitikėjau

***

Keista patirtis, bet patiko sudalyvauti

Jūs peržiūrėjote 533

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: