Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Gimtadienio dovanos

Gimtadienis – ypatinga šventė kiekvieno mūsų gyvenime. Tai laikas susitikti su senais draugais, skirti dėmesio šeimai, smagiai pasilinksminti vakarėlyje ar proga gauti gimtadienio dovaną. Bet kokiu atveju gimtadienis – tai patirtis.

O kai darosi sunku sugalvoti, kokią gimtadienio dovanos idėją šįkart įgyvendinti, pagalvokite, kokia patirtis labiausiai pradžiugintų jūsų mamą, tėtį, brolį ar sesę, senelius, draugus, vyrą ar žmoną, vaikus ar jau suaugusiais tapusius 18-mečius. Juk originalios gimtadienio dovanos patinka visiems, todėl skirkite kelias minutes ir pamąstykite apie tobulą gimtadienio staigmeną jūsų mylimam žmogui. Pas mus išsirinksite tai, kas taps ne tik dovana, bet ir smagia gimtadienio pramoga!

Veiklų rūšys
Rasta: 1629
Jūs peržiūrėjote 601629
Jeigu iš gausybės pramogų sunku išsirinkti būtent TĄ gimtadienio dovaną,pateikėme gimtadienio dovanų idėjų sąrašą.

Gimtadienio dovana moterims
Mamai, draugei, sesei, merginai ar žmonai tikrai patiks, jei dovaną pritaikysite būtent pagal jos pomėgius. Dovanų idėjos: parinkite atpalaiduojančią patirtį (masažą ar SPA procedūrą), pakvieskite į įsimintiną vakarienę ar degustaciją. Mėgstančioms gyvūnus ir buvimą gamtoje, tikrai patiks jodinėjimas žirgais. Adrenalino gerbėjoms parinkite nuo žemės pakilti kviečiančias gimtadienio pramogas: šuolį su virve, skrydį parasparniu ar kt. Jeigu moteris turi tam tikrą pomėgį, puiki idėja dovanoti su hobiu susijusias pamokas ar kursus.

Gimtadienio dovana vyrams
Broliui, tėčiui, vaikinui, draugui ar šeimos vyrui gimtadienio proga dovanokite nepamirštamą patirtį. Dovanų idėjos: ekstremalių pojūčių suteikiančios pramogos, tokios kaip šaudymas iš kovinių ginklų, pasivažinėjimas galingais automobiliais ar keturračiais, šuolis parašiutu ar pasivažinėjimas tanku.

Gimtadienio dovanos močiutei ar seneliui
Žinoma, didžiausia dovana močiutei ar seneliui visada bus Jūsų skiriamas dėmesys, todėl pasirinkite tokią dovaną-pramogą, kurią įgyvendinti galėsite kartu. Idėjos: pagalvokite, ko niekada dar nėra patyrę Jūsų seneliai. Gal tai vakarienė Televizijos bokšte, pasiplaukiojimas jachta ar savaitgalio išvyka iš namų į vieną iš Lietuvos kurortų, kur seneliams nereikėtų rūpintis buitimi?

Gimtadienio dovana suaugusiems
Dovanų idėjos: ieškantiems įdomių patirčių, gimtadienio dovana gali būti vakarienė tamsoje, kur pabus Jūsų uoslės, klausos bei lietimo pojūčiai. Adrenalino į gyvenimą įneš ir išgyvenimas sovietiniame bunkeryje.

Gimtadienio dovanos vaikams
Vaikams patiks aktyvios pramogos, todėl siūlome tokias dovanų idėjas: jodinėjimas žirgais, važinėjimas kartingais ar praleista diena nuotykių parkuose. Nudžiuginti vaikus galite ir išvyka į kino teatrą, juk ten skanūs spragėsiai!
Na, o jei dvejojate, ar kitam išrinkta gimtadienio dovana tikrai patiks, saugus variantas pasirinkti dovanų rinkinį.

Gimtadienio dovanos tiek jaunam, tiek ir senam
Svarbu ne tik, kam dovanojate (vyrui ar moteriai), bet ir su kelintuoju gimtadieniu sveikinate artimą žmogų. Galbūt tai žengimą į suaugusiųjų pasaulį simbolizuojantis 18-asis gimtadienis ar pusės amžiaus šventė – 50-asis jubiliejinis gimtadienis. Dovanų idėjos: vyresniam žmogui gali patikti su kultūra susijusios patirtys, o jaunesniam – pramogos vandenyje.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?