Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

30 gimtadienio dovanų idėjos

Trisdešimtas gimtadienis - ar kyla kokių idėjų, ką galėtumėte padovanoti tokio smagaus gimtadienio proga? Ar tai draugės ar draugo gimtadienis, o gal merginos ar vaikino, žmonos ar vyro? Įsitikink, kad dovana būtų smagi, nepamirštama ir originali. 

Ką dovanoti 30-ojo gimtadienio proga? Turime daugybę idėjų - nuo aktyvaus laisvalaikio dovanų iki gurmaniškų potyrių, nuo skrydžio dovanų iki vairavimo pramogų. O gal tai spa ar romatiška vakarienė. Čia tikrai išsirinksi, kaip gali nustebinti artimą žmogų. 

Veiklų rūšys
Rasta: 800
Jūs peržiūrėjote 60800

Ką dovanoti 30-mečio proga?

Niekas neapibūdina 30-ojo gimtadienio geriau nei nuotykiai, adrenalinas ir pramogos. Tegu tavo dovana tampa iššūkiu jubiliatui ir būtų įtraukta į sąrašą "ką dar nuveikt šiam gyvenime". Dovanomis, kurios kupinos nuotykių, suteiktsi galimybę žmogui išbandyti save, įveikti savo baimes, patirti tai, ko dar nebuvo patyręs. Tegu kraujas kunkuliuoja kūne iš laimės, o adrenalino lygis priverčia širdies ritmą dar greičiau plakti. Būk tas, kuris deda ryškų spaudą artimo žmogaus gyvenime ir suteik naujų potyrių.

Vairavimo pramogos - trisdešimto gimtadienio proga

Padovanok važiavimą su naujausiu lenktyniniu superautomobiliu KTM X-BOW profesionalioje lenktynių trasoje. Šis sportinis automobilis skrieja it žaibas - labai lengvas, išskirtinio dizaino ir galingas sportinis automobilis. Prieš pradedant kelionę - profesionalu instruktorius papasakoja apie automobilį ir supažindina su jo valdymu. O paskui pats galėsite leistis Kačerginės trasa ir mėgautis greičiu bei nuotykiais trasoje. 

O gal padovanok nepamirštamą skrydį?

Padovanokite šuolį su parašiutu - daugiau nei 40 sekundžių laisvas kritimas, vieno ar kelių kilometrų aukštis ir adrenalinas. Galite rinktis šuolį su intruktoriumi arba gavę pilną instruktažą - individualiai. O gal jūsų dovana - skrydis ir pilotavimą lėktuvu? Tai puiki pramoga tiems, kurie mėgsta aukštį ir nuotykius. Į viršų pakylama vos per kelias minutes, o vaizdais galite grožėtis skriedamas padebesiais. Suteikiama galimybė pilotuoti lėktuvą pačiam. 

O gal tai galėtų būti pažintinis nardymas ar plaukimą vandens motociklu? Padovanokite 30 - mečio proga tikrą adrenalino dozę. 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2024-aisiais?