30 gimtadienio dovanų idėjos

Trisdešimtas gimtadienis - ar kyla kokių idėjų, ką galėtumėte padovanoti tokio smagaus gimtadienio proga? Ar tai draugės ar draugo gimtadienis, o gal merginos ar vaikino, žmonos ar vyro? Įsitikink, kad dovana būtų smagi, nepamirštama ir originali. 

Ką dovanoti 30-ojo gimtadienio proga? Turime daugybę idėjų - nuo aktyvaus laisvalaikio dovanų iki gurmaniškų potyrių, nuo skrydžio dovanų iki vairavimo pramogų. O gal tai spa ar romatiška vakarienė. Čia tikrai išsirinksi, kaip gali nustebinti artimą žmogų. 

60333

Ką dovanoti 30-mečio proga?

Niekas neapibūdina 30-ojo gimtadienio geriau nei nuotykiai, adrenalinas ir pramogos. Tegu tavo dovana tampa iššūkiu jubiliatui ir būtų įtraukta į sąrašą "ką dar nuveikt šiam gyvenime". Dovanomis, kurios kupinos nuotykių, suteiktsi galimybę žmogui išbandyti save, įveikti savo baimes, patirti tai, ko dar nebuvo patyręs. Tegu kraujas kunkuliuoja kūne iš laimės, o adrenalino lygis priverčia širdies ritmą dar greičiau plakti. Būk tas, kuris deda ryškų spaudą artimo žmogaus gyvenime ir suteik naujų potyrių.

Vairavimo pramogos - trisdešimto gimtadienio proga

Padovanok važiavimą su naujausiu lenktyniniu superautomobiliu KTM X-BOW profesionalioje lenktynių trasoje. Šis sportinis automobilis skrieja it žaibas - labai lengvas, išskirtinio dizaino ir galingas sportinis automobilis. Prieš pradedant kelionę - profesionalu instruktorius papasakoja apie automobilį ir supažindina su jo valdymu. O paskui pats galėsite leistis Kačerginės trasa ir mėgautis greičiu bei nuotykiais trasoje. 

O gal padovanok nepamirštamą skrydį?

Padovanokite šuolį su parašiutu - daugiau nei 40 sekundžių laisvas kritimas, vieno ar kelių kilometrų aukštis ir adrenalinas. Galite rinktis šuolį su intruktoriumi arba gavę pilną instruktažą - individualiai. O gal jūsų dovana - skrydis ir pilotavimą lėktuvu? Tai puiki pramoga tiems, kurie mėgsta aukštį ir nuotykius. Į viršų pakylama vos per kelias minutes, o vaizdais galite grožėtis skriedamas padebesiais. Suteikiama galimybė pilotuoti lėktuvą pačiam. 

O gal tai galėtų būti pažintinis nardymas ar plaukimą vandens motociklu? Padovanokite 30 - mečio proga tikrą adrenalino dozę. 

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje