skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Šuolis su guma iš oro baliono

Apie rekordinį šuolį 

„Laisvalaikio dovanos“ gali pasigirti išskirtiniu pasiekimu - pirmą kartą Lietuvos istorijoje atliktas šuolis su guma iš rekordinio aukščio! Šuolis atliktas net iš 2,3 km aukštyje skriejančio oro baliono. Po šuolio rekordininkas atsikabino nuo gumos ir nusileido ant žemės parašiutu.

Rekordo herojai

„Šios avantiūros idėja kilo dar praėjusiais metais, tačiau šuolio detalių derinimas ir dalyvių paieškos užtruko, – kalba šuolį organizavusios įmonės „Laisvalaikio dovanos“ rinkodaros vadovė Vaida Sindaravičiūtė. – Kadangi Lietuvoje šuolių su guma entuziastų nėra, ekstremalaus šuolio dalyvių teko ieškoti kaimyninėje Latvijoje. Siguldoje jau 22-ejus metus šuolius su guma organizuoja Bungee.lv komanda, jie sutiko įgyvendinti mūsų ekstremalų projektą“.


Bungee.lv komanda šuoliui su guma iš oro baliono delegavo Ingus Augstkalns, kuris nuo 2005 m. yra profesionalus parašiutininkas, atlikęs daugiau nei 700 šuolių, o nuo 2011 m. atlieka šuolius su parašiutu nuo kalnų ir pastatų. Tokių šuolių savo sąskaitoje jis turi virš 100. Šuolius su guma latvis atlieka jau daugybę metų, tad šis šuolis iš oro baliono jo neišgąsdino.


Rekordinį skrydį oro balionu atliko ekstremalių iššūkių nebijanti oreivių komanda „Orobalionai.lt“, turinti 14 metų skraidymo patirtį. Šį kartą kompanijos oro balioną rekordiniam skrydžiui į dangų kėlė Artūras Kukštys, oreivyste užsiimantis nuo 2011 m.

Kylam – šokam – leidžiamės!

Šios avantiūros dalyviai birželio 25–osios vakarą rinkosi Molėtų aeroklube. Lengvas vėjelis ir giedras dangus iš anksto pranašavo sėkmingą skrydį ir šuolį. Valanda prieš skrydį pradėti pasiruošimo darbai: prie oro baliono krepšio pritvirtinama šuolio su guma įranga, pradedamas pūsti ir pats oro balionas. Lygiai 20 val. Oro balionas atsiplėšė nuo žemės ir pradėjo savo ekstremalią kelionę rekordo link.


Oro balionui pakilti į 2,5 km aukštį užteko vos 15 min. Šuolininkas pasiruošus, oreivis pradėjo žeminti oro balioną 2 m/sek. greičiu. Tai būtina siekiant išvengti baliono kupolo deformacijos šuolio metu.

Vos po kelių minučių oreivis davė komandą visiems keleiviams ir būsimo rekordo liudininkams laikytis už krepšio. Šuolininkui duotas leidimas guma palikti balioną. Latvijos šuolininkui iššokus, balionas nestipriai timptelėjamas žemyn, tačiau baliono stabilumui įtakos tai nepadarė.


Atsikabinus nuo gumos ir krentant žemyn šuolininkas mėgavosi 20 sek. laisvo kritimo pojūčio. Likus vos 1 km iki žemės buvo išskleistas parašiutas ir Ingus ramiai nusileido ant žemės Markeliškių pievose. Visai netoliese nusileido kartu su visa komanda nusileido ir oro balionas. Taip Lietuvos skrydžių istorijoje buvo įrašytas naujas rekordas! Užfiksuotas šuolio akimirkas rasite mūsų „Facebook“ albume: šuolis su guma iš oro baliono

Rekordinio šuolio su guma vaizdai! 

 

Ekstremalių pojūčių gerbėjams - išskirtiniai pasiūlymai!

Norite išbandyti savo galimybes ir patirti tikrą adrenalino antplūdį? Siūlome išbandyti šuolį parašiutu iš net 10000 pėdų aukščio! Tai gyvenimo nuotykis, kurio pamiršti - neįmanoma. Šios ekstremalios pramogos metu išklausysite trumpą intruktažą, pakilsite į 3km aukštį ir kartu su instruktoriumi iš lėktuvo pasileisite žemyn. Šuolio metu lauks net 25 s trunkantis laisvasis kritimas. Kūnu bėgiojantys šiurpuliukai ir adrenalino dozė - garantuoti! 
 
 
Aštrius įspūdžius bei emocijas garantuos ir šuolis su virve iš rekordinio, net 38 metrų, aukščio! Asmeninį gyvenimo rekordą fiksuosite Alytuje, ant aukščiausio šalyje, Baltosios rožės, tilto. Jaudulys, kūnu lakstantis virpėjimas ir adrenalinas, kurį pajusite vos atsispyrę nuo krašto, tiesiai link Nemuno, garantuos emocijų antplūdį net visko mačiusiems! Jūsų saugumu pasirūpins tikri profesionalai, tad jaudintis neverta. Leiskitės į nepamirštamų įspūdžių kupiną nuotykį!