Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Ferrari Spider

Ferrari

Mes pirmieji lietuviams suteikėme galimybę išbandyti super automobilį - Ferrari!

„Ferrari“ vairavimas miesto gatvėse žavi ir lietuvius, ir suomius

15min.lt   || 2015 09 28

Šių metų gegužę pristatyta pramoga – „Ferrari” vairavimas miesto gatvėse – susilaukė didelio sportinių automobilių mėgėjų susidomėjimo. Pirmasis sezonas buvo intensyvus: 4 šalys, daugiau nei 50 renginių, virš 1000 klientų. Pramogos organizatoriai, besidžiaugdami viršytais lūkesčiais bei nauja, naudinga patirtimi, sutiko apžvelgti sezoną ir supažindinti su pramogos užkulisiais.

Vairuotojų įspūdžiai

Pramogos dovanų kuponus platinančios įmonės LaisvalaikioDovanos.lt atstovė Vaida Sindaravičiūtė džiaugiasi, kad abejingų klientų nebūna: vieniems patinka automobilio išvaizda, tuo, kaip aplinkiniai reaguoja kelyje. Kiti nustemba, kad salonas gana asketiškas. Visiems patinka įspūdingas variklio gaudesys, ypač važiuojant Geležinio Vilko gatvės tuneliu. Dauguma klientų pirmą kartą važiuoja kabrioletu, kiti nustemba, kad nėra galinių sėdynių. Žinoma, 400 AG variklis taip pat džiugina kiekvieną.


„Pusiau automatinė F-1 transmisija, jos valdymas ir adaptacija važiavimo sąlygoms vairuotojams kelia daug klausimų. Daug klientų nustemba pamatę tik du pedalus. Jie įsivaizduoja, kad sportiški automobiliai būna tik su įprasta greičių dėže. Jiems paaiškiname, kad Formulėje-1 irgi tik du pedalai ir tuo metu F-1 greičių dėžės veikimo principas buvo lygiai toks pat, – klientų įspūdžius vardija pramogos organizatoriai, įmonės „Saugus vairavimas“ atstovai.

Skaityti daugiau >

 

Kaip mūsų gyvenimą pakeis bepiločiai automobiliai?

automanas.tv3.lt   ||   2015 08 14

Vis daugiau pasigirstant žinių apie bepiločių automobilių kūrimą ir testavimą, galima tik įsivaizduoti, kaip šių automobilių populiarėjimas pakeis mūsų įprastą gyvenimą. Techrunch.com duomenimis, jau 2030 m. automobilių vairavimas bus nelegalus.

Neliks eismo nelaimių?

Mums įprastų automobilių draudimas nebus susijęs su klimato kaita, “Uber” paslaugų išpopuliarėjimu ar tobulos visuomeninio transporto sistemos sukūrimu. Vairavimas bus neteisėtas, nes atsiras technologija, galinti užkirsti kelią skaudžioms eismo nelaimėms kelyje.

Dauguma eismo įvykių dabar kyla dėl vairuotojo kaltės. Pagrindinės priežastys – alkoholis, greičio viršijimas, išsiblaškymas. Ir nors automobilių gamintojai kasmet vis labiau tobulina saugumą užtikrinančias priemones automobiliuose (saugos diržai, oro pagalvės, antiblokavimo stabdžiai, padangų slėgio stebėjimo sistemos ir pan.), tačiau šios priemonės negali anuliuoti žmogaus klaidos tikimybės. Bepiločiai automobiliai išspręs šią problemą, tad bus žymiai saugesni už vairuojamus automobilius.

“Google” jau investuoja milžiniškas sumas į bepiločių automobilių technologijų vystymą ir adaptaciją plačiajam vartojimui. Tad kokia “vairuojamų” automobilių ateitis? Savo futuristinėmis įžvalgomis dalinasi Linas Čeikus, LaisvalaikioDovanos.lt įkūrėjas.

Skaityti daugiau > 

 

Unikali pramoga Lietuvoje – „Ferrari 360 Spider“ vairavimas tikroje lenktynių trasoje

alfa.lt   ||   2015 07 18

Sportinių automobilių mėgėjai sulaukė ypatingos žinios: nuo šiol pavairuoti „Ferrari“ automobilį jie gali tikroje lenktynių trasoje – „Nemuno žiede“.

Iki šiol sėsti už „Ferrari“ vairo ir patirti šio superautomobilio vairavimo subtilybes buvo siūloma Vilniaus, Kauno ir Palangos gatvėse. Tačiau praėjus keliems mėnesiams nuo pirmųjų klientų važiavimų, pramogos organizatoriai ištesėjo savo pažadą ir pristatė „Ferrari“ vairavimo patirtį lenktynių trasoje.

„Ferrari vairavimo miesto gatvėse“ pramoga sulaukė didelio greičio gerbėjų susidomėjimo – greitai ji tapo viena perkamiausių dovanų mūsų parduotuvėse, – kalba pramogos kuponus platinančios įmonės LaisvalaikioDovanos.lt atstovė Vaida Sindaravičiūtė. – Tačiau dažnai sulaukdavome ir klausimo, kada bus galima patirti visą automobilio galią lenktynių trasoje. Tad naujoji pramoga neabejojame bus dar viena galimybė išpildyti savo ir draugų automaniškas svajones“.

Lietuviams siūloma vairuoti „Ferrari 360 Spider“ kabrioletą, pagamintą tais pačiais metais, kai Schumacheris su „Ferrari“ Formulėje1 laimėjo paskutinį savo čempiono titulą. 3,6 litro V8 F1310-00 variklį turintis legendinis automobilis gali išvystyti maksimalų 289,7 km/val. greitį, o 400 AG iki 100 km/val. greičio „Ferrarį“ išjudina per 4,5 sekundės.

Kaip sako organizatoriai, važiuojant bendro naudojimo keliais sunku užtikrinti saugumą judant didesniu greičiu. O lenktynių trasoje vairuotojų nevaržys kelių eismo taisyklės ir netrukdys kiti eismo dalyviai, tad žymiai didesniu greičiu bus galima važiuoti saugiai.

Skaityti daugiau >

 


Sezzio siurprizas žmonai atėmė žadą: pavydą keliančios staigmenos ir pramogos

delfi.lt   || 2015 05 11

Atlikėjas Sezeras Saylikas, visiems geriau žinomas kaip Sezzy, su žmona Agne augina du vaikus: dviejų su puse metų sūnų Oskarą ir pusės metų dukrelę Melisą. Pagausėjus šeimai, visas tėvų dėmesys atitenka atžaloms. Sau ir vienas kitam dėmesio tenka išties mažai. Todėl žinomas dainininkas nusprendė savo mylimą gyvenimo moterį palepinti staigmenomis ir trumpam atitraukti nuo kasdieninės rutinos.

Sezzio žmona Agnė neslepia, kad po vyro vakarėlių liūto kauke slypi dėmesingas ir nuoširdus šeimos žmogus, kuriam brangiausias turtas yra šeima ir vaikai. Tačiau Sezzy neslepia, auginant du vaikučius, laiko pabūti ir papramogauti dviese, pastaruoju metu būna retai.

„Seniau mes dažnai išeidavome, dabar taip dažnai nebegalime pramogauti. Negalime leisti vienas kitam skirti tiek daug laiko, kaip seniau. Agnė dabar ir pati sau mažiau laiko skiria. Todėl sugalvojau jai padovanoti dieną, kad ji galėtų bent trumpam pabėgti nuo rutinos ir buities. Kai šįryt atsikėlėme, aš jai pasakiau, kad ji pasiruoštų išeiti į miestą, o viskuo kitu pasirūpinsiu pats“, – DELFI pasakojo prieš aštuonerius metus savo išrinktąją vedęs atlikėjas.

Skaityti daugiau >


„Ferrari 360 Spider“ - galima išbandyti ir Lietuvoje

"Laisvalaikis"    ||   2015 05 04

Turbūt kiekvienas sportinių automobilių entuziastas svajoja bent kartą gyvenime sėsti prie raudonojo „Ferrari“ vairo: galingas variklio riaumojimas, žaibiškas įsibėgėjimas, manevringumas, visiškos laisvės pojūtis. Nuo šiol ne tik superžvaigždės gali važinėti „Ferrari“ automobiliu. Šį „žvėrį“ prisijaukinti gali visi norintys – tai nauja „LaisvalaikioDovanos.lt“ organizuojama atrakcija. Šį kartą su „Laisvalaikiu“ garsiojo „Ferrari 360 Spider“ ratus išbandė grupės „4 Roses“ vokalistė Giedrė Girnytė.

- Pirmasis tavo įspūdis, išlipus iš „Ferrari 360 Spider“, trimis žodžiais?

- Oh my god! („O Dieve mano!“ - red. past.) (Juokiasi.)

- Tai koks tas pirmasis kartas su „Ferrari“?

- Kai tik pamačiau automobilį, pagalvojau: „Koks saldainiukas, taip ir norisi neštis namo.“ Labai gražus automobilis. Žiauriai fainas jausmas, net kvapą užgniaužia, kai vos pajudėjus iš vietos variklis pradeda gausti ir griaudėti, riaumoti. Net pačiai norisi spiegti iš džiaugsmo. Tiesa, labiausiai norėtųsi tokį automobilį išbandyti lenktynių trasoje, o ne miesto gatvėse, nes čia ribojamas greitis. Trasoje atsiskleistų tikrosios automobilio galimybės. Sėdint prie tokio automobilio vairo labai sunku valdytis stipriau nepaspaudus greičio pedalo. Grupės „4Roses“ merginoms net juokavau, kad radau mums puikią koncertinę mašiną, tik reikės tokių dviejų, nes visos į vieną netilpsime.

- Esi vairavusi įvairių markių automobilių. Ar vairuodama daugelio svajonę susimąstei apie praktinę pusę?

- Žinoma, graži tai mašina, beprotiškai smagi, o štai iš praktinės pusės – nekas. Labai didelės degalų sąnaudos mieste. Tokią mašiną išlaikyti brangu, kainuoja jos priežiūra, eksploatacija. Tačiau, pasižiūrėjus visai nepraktiškai, labai smagu žiūrėti į žmonių reakcijas ją vairuojant mieste.

 Skaityti daugiau >


Ferrari vairavimas miesto gatvėmis

"Ne vienas kelyje", LNK   || 2015 05 03

Laida "Ne vienas kelyje" išbando Ferrari galią Vilniaus gatvėse.

Pamatykite, kokie laidos vedėjo Valdo Valiukevičiaus įspūdžiai už super automobilio vairo.

Žiūrėti video >


 

„Ferrari 360 Spider“ nuotykiai techninės apžiūros stotyje ir „Regitroje“

15min.lt   || 2015 04 15

Penktadienį, balandžio 10 d., galingas variklio riaumojimas sudrumstė techninės apžiūros stoties, įsikūrusios Užubalių k., Avižienių sen., ramybę. Ko gero pirmą kartą į jos aikštelę įriedėjo „Ferrari 360 Spider“. Automobilis, priklausantis sporto entuziastams Rokui Markevičiui ir Kirilui Ososovui, čia atvyko atlikti techninę apžiūrą.

„Automobilis yra techniškai tvarkingas, tad jokių didelių netikėtumų neturėjome. Užvedus automobilį po stovėjimo aikštelėje, kurį laiką išmetamųjų dujų matavimo prietaisas rodė aukštesnius nei numato reikalavimai rodmenis. Varikliui sušilus, jie susinormalizavo, o su kontrolieriumi pajuokavome, jog „ant šalto“ iš duslintuvų tiesiog pilasi benzinas, – juokavo K. Ososovas. – O pakabos tikrinimo metu kontrolierius nustebo pamatęs visiškai uždengtą, lygų, aerodinamišką automobilio dugną, pro kurį nelabai matosi pakaba. „Na ir ką aš čia galiu pamatyti?“ – retoriškai paklausė jis“.

Žiūrėti video > 


Lrytas.lt bandymas: po Vilnių – su „Ferrari“

lrytas.lt   || 2015 04 12

Galingo „Ferrari“ variklio garsas girdisi iš tolo, pats automobilis pasirodo tik po minutėlės. Bet 3,6 litro 400 AG varikliu varomas superautomobilis patraukia kiekvieno aplinkinio žvilgsnį.

Sekmadienį trumpam sėdusi prie „Ferrari 360 Spider“ vairo tuo įsitikinau pati. Nors tai – vienas iš kuklesnių Italijos automobilių gamintojo modelių, užtenka vos prisiliesti prie akceleratoriaus, kad variklis išleistų automobilių gerbėjams itin malonų urzgimą.

Pirko pramogai

2004 metais pagamintą automobilį į Lietuvą iš Vokietijos atsigabeno „Saugaus vairavimo mokyklos“ vadovas Rokas Markevičius su kolega Kirilu Ososovu.

„Ferrari“ yra legenda, vien ko verta įspūdinga gamintojo istorija „Formulėje-1“, – sakė R.Markevičius.

Automobilio savininkai „Ferrari“ leidžia pasivažinėti visiems norintiems. Apie 15 minučių trunkantis pasivažinėjimas Vilniaus gatvėmis kainuoja 45 eurus. Kabrioletas vėliau keliaus ir į Latviją, Estiją bei Suomiją.

R.Markevičius neslėpė dažnai sulaukiantis klausimų, ar būtų galima superautomobiliu palakstyti Kačerginės Nemuno žiede, kur vairuotojų nevaržo Kelių eismo taisyklės.

Kol kas tai neįmanoma dėl itin aukštos sąnaudų kainos, bet savininkas neslėpė ateityje galvojantis apie tokią galimybę.

Skaityti daugiau > 

 

Už pusšimtį eurų Lietuvoje siūlys pasivažinėti „Ferrari“ superautomobiliu

delfi.lt   || 2015 04 10

Turbūt kiekvienas sportinių automobilių entuziastas svajoja bent kartą gyvenime sėsti prie raudonojo „Ferrari“ vairo ir pajusti, ką reiškia galingas variklio riaumojimas ir žaibiškas įsibėgėjimas.

Nuo šiol ne tik super žvaigždės Cristiano Ronaldo, Justinas Beiberis, Arnoldas Schwarzneggeris ar Kim Kardashian gali važinėti „Ferrari“ automobiliu, tai gali padaryti ir visi norintys Lietuvoje. Pranešama, kad automobilių sporto entuziastai Rokas Markevičius ir Kirilas Ososovas su partneriais LaisvalaikioDovanos.lt pristatantė naują paslaugą – „Ferrari“ vairavimą miesto gatvėmis.

„Ferrari“ – kiekvieno automobilininko svajonė

„Nusprendėme pirkti „Ferrari“, nes tai ne vien automobilis. „Ferrari“ daug kam asocijuojasi su greičiu, pergalėmis, elegancija, prabanga, kitaip tariant – svajone. O visi mes norim brangiam žmogui dovanoti svajonių išsipildymą“, – kalba K. Ososovas.

Pasak pašnekovų, didžiausią įspūdį palieka tai, jog „Ferrari“ – lyg gatvei pritaikytas lenktynių bolidas.

„Daug teko vairuoti lenktyninių automobilių ir vis pakalbėdavom su lenktynininkais, kaip būtų šaunu su viena ar kita kovine mašina važinėti mieste. Bet iškart supranti, kaip tai būtų nekomfortiška, – sutartinai tvirtina R. Markevičius ir K. Ososovas. – „Ferrari“ išsprendė visus nepatogumus, palikdami automobilio sportiškumą ir net pridėdami kai kurias F1 technologijas: sankabą, pavarų perjungimo mechanizmą ir pan.“.

Skaityti daugiau >