Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Mokomasis skrydis sklandytuvu

(0)
Vieta
Kaunas
Dalyviai
1
Sezonas
Šiltuoju metų laiku
Galioja
12 mėn.

Galite rinktis kitus variantus

43,44 €

Į krepšelį

Mokomojo skrydžio metu būsite ne vienas – sklandytuvą valdys profesionalus pilotas. Pakeltą į 300 m aukštį sklandytuvą atkabinsime ir be jokio triukšmo, tik su vėjo švilpimu, skrosite padebesiais. Šio skrydžio tikrai pakaks, tik gali būti, kad užsikrėsite ir norėsite dar, dar ir dar...

Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

5-7 minutės.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Paslaugos organizatorius

„Pociūnų aerodromas“

Daugiau šio organizatoriaus pasiūlymų

Klientų atsiliepimai (3)

1

Marius

Turiu pripažinti, kad laikas praleistas tikrai gerai. Pociūnų kolektyvo vyrai labai smagūs, draugiški, labai geranoriškai ir smagiai mus paskraidino.

Vilius

Žmogus jau nuo senų laikų svajoja pakilti į orą. Išbandęs tokią pramoga tikrai džiaugiuosi ir maloniais įspūdžiais pasidalinsiu su ne vienu. labai patiko vieta ir ten dirbantys žmonės. Tik dėl kelių remonto teko ilgokai paklaidžioti kol radome kelią kaip pasiekti Pociūnus.

Martynas

Viskas buvo labai šauniai - tikrai likome patenkinti. Malonūs ir patyrę instruktoriai, daug papasakojo ir paskraidino net daugiau nei priklausė - įtraukė šiek tiek akrobatinių triukų į paskraidymą. Tad drąsiai galime rekomenduoti (ir jau rekomendavome) šią pramogą.

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: