Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Kiniškas kūno masažas

(4)
Vieta
Vilnius
Dalyviai
1
Sezonas
Visais metų laikais
Galioja
12 mėn.

Kiti dovanos variantai

29 € 37,50 €

Į krepšelį

Kiniškas kūno masažas „QI ANMO“

Atgaivinkite kūną ir sielą!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas? 

Kviečiame Jus pasinerti į tradicinius rytietiškus malonumus! Kinų masažo ir grožio salone „QI ANMO“ Jūsų laukia jaukios ramybės akimirkos! Patyrusio masažo specialisto iš Kinijos atliekamas tradicinis kiniškas viso kūno masažas trumpam nuneš Jus į šiltą atsipalaidavimo oazę. Procedūros metu naudojama jau keturis tūkstančius metų egzistuojanti Tuina masažo technika, kuri yra viena iš tradicinės kinų medicinos pagrindų. Masažas padės pamiršti stresą, pasisemti vidinės ramybės bei puikiai pailsėti!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Kiniškas viso kūno masažas.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Kiniškas masažas tiks kiekvienam, norinčiam akimirkai nusikelti į šiltuosius Rytus ir pamiršti visus rūpesčius bei atsipalaiduoti.

Pajuskite Rytų alsavimą!

Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Paslaugos organizatorius

Kinų masažo ir grožio centras „QI ANMO“

Daugiau šio organizatoriaus pasiūlymų

Klientų atsiliepimai (17)

1 2 3 4

Silvija

Paslauga suteikta profesionaliai, aptarnavimas malonus, suteikta visa pageidauta informacija.

Silvija

Labai patiko! Masaže ne pirmą kartą, bet tikrai nenuvylė. Pailsėjau, atsipalaidavau, dar ir kitą dieną labai puikiai jaučiausi :) Dovanosiu kam nors šitą malonumą!

Artūras

Sveiki, po masazo jauciuosi puikiai, dirba tikras profesionalas, valanda prabega nepastebimai, aplinka rami, administratore maloni, zodziu nuostabu.

Ingrida

Esu išbandžiusi ganėtinai nemažai masažų, bet kai gavau dovaną kinišką masažą, labai apsidžiaugiau – šitokio masažo nebuvau bandžiusi. Negaliu pasakyti, kad šis masažas kažkuo labai išskirtinis (čia turbūt kadangi daug ką išbandžiusi, išlepau J), bet tikrai drąsiai galiu rekomenduoti jį kitiems. Kas man patiko: salono aura – ramu, maloni ir dėmesinga administratorė, niekas tavęs nekalbina, jautiesi labai komfortiškai, kambaryje, kur atliekama procedūra maloniai šilta, groja rami muzika, negirdi triukšmo ir pan. Tikrai puikus atsipalaidavimo būdas – o ko daugiau reikia, kai visi tik skuba, lekia… Visuomet po masažo pagalvoju – reikia bent jau kartą per mėnesį save pasilepint masažu. Deja, ne visuomet pavyksta – bet kai gauni dovanų... manau, jog malonesnės dovanos ir būti negali :)

Ernesta

Kinišką masažą dovanojau savo vaikinui, jis labai išrankus tokiems dalykams, yra išbandęs įvairius masažus ir tikrai ne visi patiko. Apie šį atsiliepė pačiais geriausiais žodžiais, liko patenkintas tiek dovana, tiek procedūra. Ačiū už puikų laisvalaikio suteikimą.

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: