Kiniškas kūno masažas

1 2 3 4 5 (4)
Vilnius
1 asm.

33 € 44 € -25%

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Kiniškas kūno masažas „QI ANMO“

Atgaivinkite kūną ir sielą!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas? 

Kviečiame Jus pasinerti į tradicinius rytietiškus malonumus! Kinų masažo ir grožio salone „QI ANMO“ Jūsų laukia jaukios ramybės akimirkos! Patyrusio masažo specialisto atliekamas tradicinis kiniškas viso kūno masažas trumpam nuneš Jus į šiltą atsipalaidavimo oazę. Procedūros metu naudojama jau keturis tūkstančius metų egzistuojanti Tuina masažo technika, kuri yra viena iš tradicinės kinų medicinos pagrindų. Masažas padės pamiršti stresą, pasisemti vidinės ramybės bei puikiai pailsėti!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Kiniškas viso kūno masažas.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Kiniškas masažas tiks kiekvienam, norinčiam akimirkai nusikelti į šiltuosius Rytus ir pamiršti visus rūpesčius bei atsipalaiduoti.

Pajuskite Rytų alsavimą!


Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.Klientų atsiliepimai (18)

Aza

Man atliko kinietišką kūno masažą vyras. Labai gerai išmasažavo visus raumenis, pasitelkdamas taškų stimuliavimo techniką. Be galo atpalaiduojantis ir ištirpdantis visus skausmus masažas. Procedūra truko 1 h - ko pilnai užteko. Manau tikrai sugrįšiu darkart ateityje.

Silvija

Paslauga suteikta profesionaliai, aptarnavimas malonus, suteikta visa pageidauta informacija.

Silvija

Labai patiko! Masaže ne pirmą kartą, bet tikrai nenuvylė. Pailsėjau, atsipalaidavau, dar ir kitą dieną labai puikiai jaučiausi :) Dovanosiu kam nors šitą malonumą!

Artūras

Sveiki, po masazo jauciuosi puikiai, dirba tikras profesionalas, valanda prabega nepastebimai, aplinka rami, administratore maloni, zodziu nuostabu.

Ingrida

Esu išbandžiusi ganėtinai nemažai masažų, bet kai gavau dovaną kinišką masažą, labai apsidžiaugiau – šitokio masažo nebuvau bandžiusi. Negaliu pasakyti, kad šis masažas kažkuo labai išskirtinis (čia turbūt kadangi daug ką išbandžiusi, išlepau J), bet tikrai drąsiai galiu rekomenduoti jį kitiems. Kas man patiko: salono aura – ramu, maloni ir dėmesinga administratorė, niekas tavęs nekalbina, jautiesi labai komfortiškai, kambaryje, kur atliekama procedūra maloniai šilta, groja rami muzika, negirdi triukšmo ir pan. Tikrai puikus atsipalaidavimo būdas – o ko daugiau reikia, kai visi tik skuba, lekia… Visuomet po masažo pagalvoju – reikia bent jau kartą per mėnesį save pasilepint masažu. Deja, ne visuomet pavyksta – bet kai gauni dovanų... manau, jog malonesnės dovanos ir būti negali :)

1 2 3 4
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje