-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Valentino dienos dovanos Vyrams

Valentino dienos dovanos Vyrams. Nustebinkite savo vyrą netikėta dovana! Ekstremalūs pojūčiai, adrenalinas, o gal romantiški potyriai ir gaivinantis atsipalaidavimas? Dovanokite svaigius įspūdžius, neįtikėtinas patirtis, nepakartojamas akimirkas – Juk Jūsų mylimas vyras vertas geriausio!

Veiklų rūšys
Rasta: 597
Jūs peržiūrėjote 60597

Valentino dienos dovana vyrui

Ieškote tobulos valentino dienos dovanos savo vyrui? Dovana gali padėti išreikšti meilę ir dėkingumą, Valentino diena yra ypatinga proga išreikšti savo jausmus ir parodyti partneriui, kad jūs jį mylite ir vertinate. Dovana Valentino dineos proga yra vienas iš būdų išreikšti šiuos jausmus ir pademonstruoti, kad jums rūpi jūsų santykiai. Šioje kategorijoje galite rinktis iš daugiau nei 400 dovanų idėjų. Parodykite partneriui, kad gerai jį pažįstate ir stengiatės paversti šią dieną išties ypatinga.

 

Praktiška dovana vyrui Valentino dienai

Norite padovanoti nepamirštamą Valentino dienos dovaną jam? Atkreipkite dėmesį į vyro pomėgius, kasdienes veiklas ar į tai, ko trūksta jo gyvenime. Nustebinkite mylimąjį išsiilgta arba nei karto nemėginta veikla. Galbūt jūsų partneriui patinka ekstremalus sportas, automobiliai, galbūt trūksta poilsio po varginančių darbų? Tuomet rinkitės pasivažinėjimą superautomobiliu. Jei jūsų mylimąjį domina įvairios kultūros, skirtingų šalių virtuvės, suteikite galimybe su jomis susipažinti iš arčiau, toli nekeliaujant. Galite kartu nueiti į restoraną ir išsirinkti mėgstamiausią patiekalą, galbūt jūsų mylimąjį nustebintų degustacinė vakarienė ar gardūs savaitgalio pusryčiai Vilniaus širdyje. Valentino dienos dovanų idėjų kategorijoje rasite ne tik daugybę restoranų, siūlančių paragauti užsienio šalių patiekalų, bet ir SPA pasiūlymų, kurie nukels į egzotiškąją Aziją! Valentino dienos proga galima nustebinti artimąjį masažu ar SPA, kuris skirtas būtent vyrams, o galbūt norėtumėte SPA apsilankyti kartu? Rinkitės iš SPA pasiūlymų poroms ir praleiskite nepamirštamą laiką kartu. Valentinos dienos dovamų vyrams kategorija rasite daugybę ekstremalių pramogų, masažų bei idėjų išvykoms visoje Lietuvoje! Jeigu manote, kad keleto valandų praleistų SPA salone jūsų vyrui pailsėti nepakaks, reikia rinktis kitas alternatyvas. Vykite į savaitgalio kelionę Lietuvoje ar užsienyje! Dovanų asortimente rasite puikių nakvynių gamtoje, kur galėsite romantiškai ir ramiai praleisti laiką, jei jums priimtinesnis poilsis mieste, galite Valentino dieną praleisti viešbutyje Vilniuje ar Druskininkuose, kuriuose pro langus atsivers nuostabi panorama. Norite pabėgti kiek toliau? Nebėda! Vykite į savaitgalio kelionę Latvijoje ar Lenkijoje ir atraskite naujus potyrius.

Originali dovana vyrui Valentino dienai – peržvelkite mūsų pasiūlymus

Originalios dovanos paieškos Valentino dienos proga gali tapti tikru iššūkiu, tačiau norint padaryti šią šventę ypatingą, verta investuoti į unikalias ir įdomias idėjas. Štai keletas originalių dovanų, kurios gali atskleisti jūsų rūpestį ir kūrybingumą. Jei jūsų mylimas vyras mėgsta įvairius kompiuterinius žaidimus, padovanokite jam kuponą skirtą žaidimams virtualios realybės erdvėje, taip ne tik nudžiuginsite mylimąjį, bet ir galėsite praleisti daugiau laiko kartu, parodant susidomėjimą partnerio veiklomis. Taip pat, galite rinktis ir vairavimo simuliatorių, jis puikiai tiks ne tik kompiuterinių žaidimų, bet ir automobilių, vairavimo gerbėjams. Jei automobilio vairavimo simuliatorius per daug paprasta pramoga, siūlome patirtį ką reiškia vairuoti ar būti pakeleiviu savo svajonių automobilyje. Galite rinktis iš tokių automobilių kaip – Ferrari ar Lamborghini! Adrenalino megėjus galite nustebinti ekstremaliu šuoliu su virve. Pasirinkdami originalią dovaną vyrui Valentino dienos proga, dovanojate ne tik fizinį daiktą, bet ir išreiškiate savo meilę, rūpestingumą ir laiką praleistą kartu.

Įdomios Valentino dienos dovanų idėjos vyrui

Surasti tinkamą dovaną savo vyrui Valentino dienos proga gali būti iššūkis, bet norint jį nustebinti ir padaryti šią šventę neįprastą, reikia tik šiek tiek kūrybiškumo. Štai keletas įdomių ir unikalių dovanų idėjų, kurios gali sukurti šiltas ir ypatingas akimirkas. Rinkitės asmeninę alaus, vyno ar visko degustaciją dviems – susipažinkite su naujais skoniais, praturtinkite jau turimas žinias, išmokite ko nors naujo, smagiai leisdami laiką. Galbūt jūsų vyras nori išmokti ko nors naujo, išmėginti naują veiklą? Galite rinktis golfo treniruotes, šokių pamokas ar net kulinarijos kursus! Eksperimentuokite, rinkitės naujas, nepatirtas pramogas,tokiu būdu gal net padėsite atrasti naują pomėgį savo mylimajam! Reikia nepamiršti, jog vyrai tai pat mėgsta rūpintis savo išvaizda, tad kodėl nepadovanojus jam vyriško kirpimo ir barzdos formavimo? Tokia dovana bus ne tik originali, bet ir praktiška. Nežinote, ką Valentino dienos proga padovanoti mylimam vyrui, kuris mėgsta poilsį gamtoje, žvejybą? Rinkitės iš mūsų siūlomų nakvynių Trakuose bei pasinaudokite pasiūlymu – upėtakių žvejyba ir jų paruošimas, smagus laiko praleidimas ir gardi vakarienė garantuota.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?