Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Valentino dienos dovanos, idėjos

Valentino dienos proga padovanokite dar nepatirtus pojūčius, dar nematytus reginius, dar neišbandytas pramogas. Juk bendri įspūdžiai dar labiau suartina! Ragaukite valgius tamsoje, pramogaukite gamtoje, mėgaukitės išskirtiniu poilsiu kartu! Tegul meilė tvyro ore!
Veiklų rūšys
Rasta: 1286
Jūs peržiūrėjote 601286

Ką dovanoti Valentino dienos proga?

Vasaris yra trumpiausias metų mėnuo, tačiau šį mėnesį mes švenčiame Šv. Valentino dieną. Daugelis susiduria su kasmetine dilema: kaip šią šaltą, pilką dieną paversti ypatinga? Valentino dienos dovana – kurią išsirinkti? Tereikia šiek tiek išradingumo ir originalumo. Mes jums padėsime!

Ar tikrai norite vėl dovanoti banalias dovanas: gėles, kvepalus, šokoladus? Galbūt Valentino dienos proga padovanokite mylimam žmogui ką nors, kas reikštų daugiau? Nors banalios Valentino dienos dovanos yra saugios, tačiau tikrai nesuteiks didelio efekto ir nenustebins. Verta pakeisti įpročius ir pagaliau Valentino dienos proga padovanoti dovaną, kuri nustebins teigiamai! Šiais metais rinkitės ką nors visiškai kitokio ir padovanokite Valentino dienos dovaną, kuri ne tik patiks jūsų mylimam žmogui, bet ir suteiks galimybę leisti laiką kartu, atsipalaiduojant ar ragaujant unikalius patiekalus. Valentino dienos dovana neturi būti nuobodi! Pažiūrėkite, kokių idėjų turime!

Valentino dienos dovanų idėjos – ką pirkti? 10 geriausių dovanų

Valentino dienos dovanos – tai unikali galimybė pasakyti „aš tave myliu“ ir „man tu rūpi“, pasirenkant originalias dovanas, kurios išliks atmintyje ilgus metus. Žemiau pateikiamas populiariausių pasiūlymų sąrašą, kurie puikiai tiks šiai progai. Štai 10 geriausių įspūdžių, kurie būtų tobulos Valentino dienos dovanos:

1. Restorano kuponas – puikus, šiek tiek klasikinis pasirinkimas, leidžiantis praleisti ypatingą vakarą įdomioje vietoje ir paragauti aukštos kokybės patiekalų!

2. Dovanos, skatinančios kūrybiškumą – pagalvokite, galbūt norėtumėte kartu gaminti kvepalus vienas kitam? O galbūt kiekvieną rytą galėtumėte pradėti kavos puodeliu, kurį nulipdė Jums brangiausias žmogus? Kodėl gi neapsilankius keramikos užsiėmimuose! Padovanokite išskirtinę ir sentimentus keliančią dovaną!

3. Teatro bilietai – puiki idėja tiems, kurie nori šiek tiek atsipalaiduoti ir patirti aukštąją kultūrą. Įdomus reginys garantuoja malonų vakarą ir galimybę atsipalaiduoti!

4. Kelionė už miesto – originali dovana, leidžianti kartu išvykti pailsėti už miesto ribų – toli nuo kasdienių reikalų ir pareigų. Pasirinkite tinkamą vietą ir mėgaukitės pelnytu poilsiu.

5. Skrydis oro balionu – romantiškas ir visiškai nepamirštamas nuotykis ore. Nepaprasta atmosfera, nuostabūs vaizdai ir adrenalinas – ar įsivaizduojate geresnį derinį Valentino dienai?

6. Kartingas yra puiki pramoga ir galimybė maloniai praleisti laiką. Sėsk prie mini bolidų vairo ir leisk patirti automobilių emocijų!

7. Fotosesija – įdomus būdas parodyti savo meilę prieš profesionalaus fotografo objektyvą. Tai ne tik puikus suvenyras, bet visų pirma – nepamirštamas nuotykis!

8. Skrydis lėktuvu – galimybė pažinti anksčiau žinomas vietas iš visiškai naujos perspektyvos. Emocijos, gražūs vaizdai ir nepamirštama atmosfera!

9. Degustacija – puikus laisvalaikio praleidimo būdas ir pasimėgauti įvairių rūšių puikiu vynu. Tai malonumo, praktinių žinių ir įdomios patirties derinys!

10. SPA poilsis – tai vienas nuostabiausių atsipalaidavimo būdų. Pažvelkite į SPA pasiūlymų dviem įvairovę ir išsirinkite – esame tikri, kad jūsų mylimasis ar mylimoji tikrai apsidžiaugs.

Tokios Valentino dienos dovanos tikrai bus tobulos ir suteiks ne tik emocijų, bet ir nepamirštamų prisiminimų! Juk Valentino dienos dovanomis reikia suteikti džiaugsmą ir nepamirštamus įspūdžius.

Originali Valentino dienos dovana – žiūrėkite mūsų pasiūlymus!

Valentino diena gali būti susijusi ne tik su romantika, bet ir su smagiomis emocijomis, kuomet laiką leidžiate dviese. Galbūt jūs ir jūsų mylimas žmogus dažnai renkasi adrenalino kupinas pramogas? Kodėl gi Valentino dienos nepraleidus adrenalinu alsuojančiose pramogose, kupinose greičio ar smagios konkurencijos? Rinkitės dovanų rinkinį „MISIJA: ADRENALINAS“ ir pabandykite su parneriu pabūti sudėtingose situacijose!

Jei Jus labiau domina ramios pramogos, o Jūsų antroji pusė yra tikras smaližius? Šokoladas – neatsiejama meilės ir romantikos dalis, Valentino dienos simbolis. Vietoje įprasto šokolado rinkitės patirtį – šokolado fondiu. Šią pramogą galite rinktis net keliuose miestuose, todėl galite šią ypatingą dieną pasaldinti būnant bet kurioje Lietuvos vietoje.

Jei dažnai tenka leisti laiką toli nuo brangaus žmogaus, galite jį nustebinti ir papuošti namus paveikslu, kuriame atsispindės jūsų abiejų akys. Įamžinkite savo akis ir paverskite nuotrauką meno kūrinių ant drobės! Tai bus ne tik nauja, originali patirtis, bet ir puiki dekoracija jūsų namams. Tai tikrai būtų ypatingas akcentas jūsų namams, visad primenantis apie mylimą žmogų.

Rinkitės originalią Valentino dienos dovaną ir sukelkite šypseną bei džiaugsmą savo antrosios pusės veide!

Šauni ir greita dovana Valentino dienos proga – ką pasirinkti?
Valentino dienos dovanos įspūdžių pavidalu garantuoja geras emocijas ir tinka kiekvienam žmogui – juk kiekvienas turi pomėgių, svajonių ir mėgstamų dalykų. Įsigykite gražią Valentino dienos dovaną, kuri patrauks Jūsų mylimo žmogaus dėmesį ir ilgam išliks atmintyje!
Čia rasite ne tik gražią, bet ir greitą dovaną Valentino dienos proga. Galbūt neturėjote daug laiko ieškoti dovanos, o kuponą gausite per 1 minutę, kuris išgelbės visose situacijose!

Unikalios vakarienės – tai puiki dovana bet kokia proga! Turbūt net neverta sakyti, kad kartais dovanos paieška reikalauja nemenkų pastangų. Su įspūdžio dovanomis daugiau jokio dovanų rinkimo streso! Gurmaniškos dovanos, į kurias įeina restorano čekiai, maisto ir gėrimų degustacijos, unikalios vakarienės, yra idealus pasirinkimas bet kokia proga. O Valentino dienai tai – idealus pasirinkimas!

Vienas iš pasirinkimų yra komiška vakarienė „Shitty Dinner“ – tai unikalus kulinarinės puotos ir komedijos derinys. Elegantiškas restoranas 2 valandoms virsta chaoso kupina vieta. Įsivaizduokite pakvaišusį virtuvės šefą, lakstantį pirmyn-atgal dėl savo asmeninių problemų. Būrelį pradžiamokslių padavėjų, kurie, panašu, kad apie kokybišką aptarnavimą nėra girdėję... Iš tokio restorano turbūt bėgtumėte neatsigręždami, tačiau ne šį kartą! Kviečiame į tragikomišką vakarienę „Shitty Dinner“, kurioje profesionalūs aktoriai privers susiimti už pilvų ne iš alkio, o iš milžiniškos juoko dozės! Neliksite ir alkani, nes vakarienėje Jūsų laukia užkandis, pagrindinis patiekalas ir desertas. Žiūrovams garantuojamas smagus reginys, kuriame daug juoko ir teigiamų emocijų. Tai puiki dovana Valentino dienos proga – čia bus ne tik daug juoko, bet ir kokybiškai pagamintų skaniausių patiekalų!

Magija slypi ne tik pasakų knygose, tačiau ir realiame gyvenime! Apsilankykite vakarienėje „Magic Dinner“, kurioje laukia trijų patiekalų vakarienė ir užburiantis iliuzionisto pasirodymas. Kol lauksite vieno iš patiekalų, iliuzionistas Justinas Malinauskas pakvies į stebuklingą kelionę: įtraukiantys magiški žaidimai, nematyti triukai, šiltas bendravimas, puikus magijos meistro humoro jausmas ir puikus maistas. Nepaprastas derinys, tiesa? Tai puiki romantiška dovana antrai pusei arba puiki dovana Kalėdoms, kurią galite palikti po eglute!

Valentino dienos proga, pasinerkite į akliną tamsą ir jutimų pasaulį su unikalia vakariene tamsoje „Dine in the Dark“. Nematysite visiškai nieko, tad teks apčiuopomis surasti įrankius ir lėkštę su maistu. Jūsų laukia užkandis, pagrindinis patiekalas ir desertas – galima rinktis ir vegetarišką meniu. Kalbama, kad nuslopinus vieną pojūtį, paaštrėja likusieji. Mėgaukitės dar ryškesniu maisto skoniu, apetitą keliančiais kvapais ir leiskitės į unikalų gurmanišką patyrimą. Pramogos tamsoje Jus nukels į visai kitą pasaulį!

Jei ieškote greitos ir efektyvios dovanos Valentino dienai, dovanų kuponas yra puikus pasirinkimas. Vos keli paspaudimai ir jūsų rankose gali būti kuponas, kurio pagalba lengvai parodysite rūpestį savo partneriui ar mylimam žmogui, suteiksite galimybę pasirinkti tai, kas jiems tikrai patinka. Puiki dovana Valentino dienai yra ne tik fizinė, bet ir emocinė, o dovanų kuponai tai puikiai atspindi. Laisvalaikio dovanose rasite daugybę pasiūlymų, ką dovanoti meilės dieną savo mylimam žmogui.

Įdomi dovana Valentino dienos proga

Nežinote ką padovanoti įdomias dovanas mėgstančiai antrąjai pusei? Originalios ir įdomios dovanos kuria ypatingus prisiminimus, jei norite nustebinti savo mylimąjį tokia dovana, mes turime jums keletą pasiūlymų!
Įdomi Valentino dienos dovana gali būti ir kuponas dar neišbandytoms, neįprastoms veikloms: skrydis oro balionu, vandens sporto veiklos ar netgi asmeninių kvepalų kūrimas. Tai puikus būdas sukurti bendrus prisiminimus, praleisti laiką su mylimu žmogumi.
Jei ieškote ne tik įdomaus, bet ir praktiško varianto, puikiai tiks dovanų kuponai. Tai ne tik praktiška dovana, bet ir būdas leisti partneriui išreikšti savo asmeninius norus. Štai keletas originalių idėjų, kaip panaudoti dovanų kuponą Valentino dienos proga!
Veido priežiūros procedūros: padovanokite partneriui dovanų kuponą į veido priežiūros procedūras, kurios bus praktiška Valentino dienos dovana, nes ne tik padės atsipalaiduoti, bet ir bus pasirūpinta mylimojo oda.
Masažai ar atsipalaidavimo nuo streso procedūros: padovanokite savo mylimajam dovanų kuponą į spa procedūras arba porų masažą, kad jie galėtų mėgautis maloniu atsipalaidavimu po sunkios darbo dienos bei kartu praleistu laiku.

Tobula Valentino dienos dovana yra priešinga blogai dovanai. Jei blogos dovanos yra nereikšmingi dalykai, apie kuriuos pamirštame, tai kas yra svajonių dovana? Tai jūsų abiejų patirta patirtis. Toks jaudinantis, romantiškas ir įsimintinas laikas visam gyvenimui! Jei pasisekė ir Valentino dieną praleisite su mylimu žmogumi, verta jam padovanoti nepakartojamą dovaną. Pažiūrėkite, kokį gausų pasiūlymą paruošėme ir įsitikinkite, kad Valentino diena gali būti nepamirštama

 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?