Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Ekskursija „Kauno senamiesčio vaiduokliai“ dviem

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Ekskursija „Kauno senamiesčio vaiduokliai“ dviem

Kaunas
2 asm.

33,98 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Kviečiame Jus į gandais ir legendomis apipintą ekskursiją. Žvangančios grandinės Kauno pilies požemiuose bei mistiniai pasakojimai Kauno senamiestyje sužadins Jūsų fantaziją. Ekskursijos metu bus atskleisti burmistro Augustino Daviatos tarnaitei mesti kaltinimai ir vykdytos žiaurios bausmės, papasakoti kruvinų katalikų ir liuteronų susirėmimai, išgirsite ir negirdėtus raganų medžioklės atvejus Kaune bei daugybe kitų intriguojančių istorijų. Išvysite, kur gyveno didysis Kauno kontrabandininkas bei kitus išskirtinius miesto objektus. Pasiruoškite nepakartojamiems įspūdžiams!


Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangą rinkitės pagal oro sąlygas.

Trukmė

2 valandos.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Ekskursiją ves profesionalus gidas.

Ekskursija vyksta UAB "Vaiduokliai" numatytomis datomis, susidarius bent 6 asm grupei ir kiekvieną paskutinįjį mėnesio penktadienį nepriklausomai nuo dalyvių skaičiaus.


Kiti pasiūlymai

24449
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje