Apsilankymas teatro Atviras ratas pasirodyme dviems

1 2 3 4 5 (0)
Vilnius, Kaunas, Klaipėda
2 asm.

23,17 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Apsilankymas teatro Atviras ratas pasirodyme

Atraskite teatro pasaulį!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Jaunas ir perspektyvus, gausiai apdovanotas ir pripažinimą pelnęs ne tik Lietuvoje, teatras ATVIRAS RATAS - tai profesionalūs aktoriai, Aido Giniočio ir Vlado Bagdono mokiniai. Teatro kūrėjai ypatingai šiltai ir profesionaliai analizuoja nūdienos realijas bei tautos istoriją, žaidžia pasakų ir apysakų tekstais, patys rašo ir realizuoja savo dramaturgiją. Koncertuose skamba tik gyvai atliekama muzika. Teatro repertuarą sudaro spektakliai suaugusiems ir vaikams, koncertai. Populiariausi teatro spektakliai: „Brangioji mokytoja“, „Meilė trims apelsinams“, „Sparnuotasis Matas“, spektaklis-muzikinė improvizacija ne tik vaikams „Senelės pasaka“...

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Apsilankymas dviems bet kuriame spetaklyje ar koncerte iš teatro Atviras ratas repertuaro.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam teatro gerbėjui, norinčiam aplankyti gyvą ir jaukų teatro pasirodymą.

Dovanokite nepamirštamą vakarą teatre!


Vieta

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

Priklauso nuo spektaklio.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Jums reikės iš teatro repertuaro išsirinkti labiausiai patikusį spektaklį ar koncertą ir rezervuoti į jį vietas. Bilietus gausite el. paštu per 3 darbo dienas nuo rezervacijos. Vasarą spektakliai nerodomi.

Renkatis spektaklį, prašome atkreipti dėmesį į amžiaus cenzą (jei yra nurodytas).Klientų atsiliepimai (4)

Gertrūda

Sveiki. Šį vakarą žiūrėjau (jei galima taip sakyti, nes atrodė tarsi gyventum kartu su aktoriais) spektaklį “Lietaus žemė”. Išėjau ir verkiau…nežinau ar ašaros yra įvertinimas. Iš tiesų net nežinau ką pasakyti, o dažniausiai turiu ką . Labiausiai noriu padėkoti už nuostabų spektaklį, kuris…apskritai turi viską, ko dabar mums trūksta: nuoširdumo, atvirumo, sąžiningumo, tikėjimo… Spektaklis, kurį visi supras savaip, kuris mane nustebino, netgi sukrėtė, bet labai džiugu, kad dar yra žmonių, taip jautriai gyvenančių, jaučiančių.

Eglė

„Lietaus žemė“ – unikalus,stulbinantis spektaklis. Tarsi visi tie senelių, mokytojų, tėvų pasakojimai, istorinių knygų puslapiai atgytų ir lengvai įtrauktų į savo gyvenimą..Prasidėjęs taip žaismingai, jau po kelių scenų sukėlė gniužulą gerklėje,kuris didžiąją spektaklio dalį taip ir nepasitraukė, o akys vis spindėjo..paveikėt, įtikinot, privertėt kartu išgyventi tuos skaudulius..nemanau,kad esu didelė patriotė, bet skaudėjo,nes tai mano tėvynės istorija,skaudi,neteisinga,vis dar alsuojanti dabartyje.tik gerai pažinus praeitį,galima įvertinti ir šiandieną..pagarba aktoriams,kad išdrįso prabilti „nepopsinėmis“ temomis..taip paprastai, minimaliomis priemonėmis žaibiškai nukėlėte laiko mašina atgal..intriguojančiai,taaaip įdomiai,kad nesinorėjo,jog baigtųsi..daug ko nežinojome, daug ką jau buvome pamiršę..ačiū už gilumą.. p.s. o dar tas perteiktas lietuviškų dainų lyrizmas, švelnumas, nuoširdumas, paprastumas užaštrina tą gniužulą gerklėje..:) ir pavadinimas labai taiklus..

Giedrė

Kiekvieną kartą po spektaklio noriu Jus apkabinti ir pasakyti, kad kiekvienas Jūsų – nuostabus, savitas, ypatingas. Svarbiausi gero spektaklio kriterijai – gebėjimas suderinti linksmus ir rimtus dalykus, išlaikyti harmoniją tarp ing ir jang. Kiekvieną kartą stebiuosi KAIP JUMS TAI PAVYKSTA? Vakar buvau dar viename Jūsų spektaklyje “Pabėgimas į Akropolį”. Jis sukėlė daug kontraversiškų jausmų… Buvo juoko, buvo ir ašarų. Po ilgo laiko spektaklis vėl suvirpino. Ir visai netikėtai – kaip bomba. Ačiū Jums. Aktoriams – už tikrą jausmą. Režisieriui – už meistrišką režisūrinį sprendimą. Ir tai dar ne viskas. Linkiu įkvėpimo ir daaaar spektaklių!!!!

Antroji eilė

Ačiū Jums už atviras, nuoširdžias, kartais skaudinančias, bet niekada nepaliekančias abejunga, mintis. Jos – kiekviename vaidinime, po kurių nenustoju galvoti apie tai, kaip mylių Žmogų – netobulą, klystantį, bet gražų savo paieškose. Ačiū už Jūsų pilnas širdis. Nepradanginkite savęs, nes esate labai reikalingi.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus