Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Alaus pažinimo vakaras

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Alaus pažinimo vakaras

Vilnius, Kaunas, Klaipėda
1 asm.

15 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
15 €

Alaus pažinimo vakaras

Pažinkite alaus kultūrą!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Siūlome Jums kitaip pažvelgti į daugelio lietuvių taip mėgstamą gėrimą - alų! Dažnai apsiribojame siauru žinojimu, kad alus gali būti tamsus arba šviesus, stiprus arba lengas. Salyklas, apyniai, vanduo ir mielės yra visų alaus rūšių pagrindas, tačiau šios sudedamosios dalys gali būti maišomos įvairiai ir variantų yra be galo daug. Beje, ar žinojote, kad aluje galima aptikti kavos, šokolado, džiovintų slyvų, obuolių, anyžių, citrusinių vaisių skonių ir aromatų? Šio vakaro metu Jūsų artimas žmogus išgirs apie alų daug naujo, išmoks skirti alaus tipus, pažinti alaus ir maisto derinimo principus bei gaus atsakymus į jam rūpimus klausimus apie alaus kultūrą.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Alaus pažinimo vakaras.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Ši pramoga skirta kiekvienam, norinčiam giliau susipažinti su alaus kultūra.

Linkime nepamirštamų įspūdžių!

DĖMESIO! Vakaro metu vyks 11 rūšių alaus degustacija, remiantis 2016 m. lapkričio 1 d. alkoholio kontrolės įstatymu, alaus degustacijos kaina nėra įtraukta į dovanų čekio kainą. Norintys degustuoti alų, atvykus į paskaitą, turės susimokėti papildomą 4 €/asm. mokestį.


Apie dovaną

Vieta

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

Trukmė

2,5-3 valandos.

Dalyviai

1 asmuo.

Kita informacija

Pramoga vyksta 8-20 asmenų grupėse. Paslauga teikiama asmenims nuo 20 m.
Likus valandai iki pramogos patariame nerūkyti, nesikvepinti, negerti aromatingų karštųjų ir šaltųjų gėrimų.
Pramoga organizuojama darbo dienomis.Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (2)

Gabrielė

nemaniau, kad alus man galėjo patikti.. o dar labiau abejojau, ar sutiksiu, kad alus gali turėti kultūra.. tačiau ši degustacija ir vedėja Ieva pakeitė mano pasaulėžiūrą. ačiū

Ingrida

Super super super! Viskas telpa į šiuos žodžius. Ieva nuostabi degustacijos vedėja, matosi, kad yra alaus srities asė, tai tokių žmonių klausykis ir klausykis. Paragavau nuostabių užkandžių, gyvenime negalėjau patikėti, kad yra tokie burokėlių, morkų traškučiai, taip pat buvo keista, kad aš valgiau kepenėles – gyvenime net į burną neįsidėdavau – bet kai taip skaniai paruošta, tai pirštus buvo galima apsilaižyti. Degustacija tokia apibendrinta – svarbiausi aspektai, ką reikia žinoti apie alų – man tas labiausiai ir patiko! Iš tikrųjų šiais laikais gėda išsilavinusiam žmogui nežinoti apie alų, vynus, tai tikrai rekomenduoju visiems sudalyvauti degustacijoje ir praplėsti akiratį.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje