-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)
Meniu

6,50 € pirmam užsakymui virš 65 €

Akcijos sąlygos

1) BENDROSIOS NUOSTATOS:
1. Akcijos organizatorius yra Laisvalaikio dovanos UAB, registruotos buveinės adresas: Žygio g. 97A, LT-08236 Vilnius, juridinio asmens kodas 300012393, PVM mokėtojo kodas LT100000935518. Čia ir toliau vadinamas „Organizatoriumi“.
2. Akcija organizuojama nuo 2023 m. lapkričio 17 d. iki 2023 m. gruodžio 15 d. arba iki kito pranešimo.
3. Akcija vykdoma visoje šalyje.
4. Apibrėžimai:
Šiose taisyklėse vartojamos sąvokos suprantamos taip:
„Laisvalaikio dovanos“ parduotuvės – internetinė parduotuvė www.laisvalaikiodovanos.lt ir fizinės „Laisvalaikio dovanos“ įmonės parduotuvės;
Nuostatos – šios nuostatos;
Akcija – pardavimų skatinimas „Laisvalaikio dovanos“ parduotuvėje šiose Nuostatose;
Akcijos dalyviai – žmonės, kurie akcijos laikotarpiu užsisakė prekės ženklo „Laisvalaikio dovanos“ naujienlaiškį.

2) AKCIJOS TAISYKLĖS
1. Akcija su šūkiu „6,50 € pirmam užsakymui virš 65 €“ galioja „Laisvalaikio dovanos“ parduotuvėse.
2. Akcijos su šūkiu „6,50 € pirmam užsakymui virš 65 €“ objektas – 6,50 € nuolaidos kodas. Kodas galioja pirmam užsakymui, viršijančiam 65 € sumą, kurį bus galima panaudoti „Laisvalaikio dovanos“ parduotuvėje mainais už naujienlaiškio prenumeratą akcijos laikotarpiu (per „Meta Ads“ ir „Google Ads“ registravimosi formas).
3. Nuolaidos kodas galios iki 2024 11 30.
4. Nuolaidos kodas bus išsiųstas registravimosi formoje nurodytu el. pašto adresu su naujienlaiškio prenumeratos patvirtinimo laišku.
5. Dalyvavimas Akcijoje taip pat reiškia, kad sutinkate, jog UAB „Laisvalaikio dovanos“ tvarkytų Jūsų duomenis šiais komunikacijos kanalais: el. paštu, telefonu, SMS, MMS.
6. Nuolaidos kodą gali gauti tik tie akcijos dalyviai, kurie naujienlaiškį užsiprenumeravo pirmą kartą.
7. Ši akcija negali būti derinama su kitomis „Laisvalaikio dovanos“ organizuojamomis akcijomis.
8. Grąžinus bet kokią prekę, įsigytą naudojant nuolaidos kodą, nuolaida panaikinama.
9. Norint pasinaudoti nuolaidos kodu, į krepšelį įveskite Organizatoriaus atsiųstą nuolaidos kodą arba pateikite kodą dovanų ekspertui-konsultantui perkant fizinėje parduotuvėje.
10. Įspūdžio dovanos, įsigytos naudojant nuolaidos kodą, turi būti panaudotos pagal įsigytos prekės galiojimo laiką. Akcija neturi įtakos prekės galiojimui.

3) AKCIJOS DATA IR VIETA
1. Akcija galioja nuo 2023 m. lapkričio 17 d. iki 2023 m. gruodžio 15 d. 23:59 (lemia naujienlaiškio prenumeratos data ir laikas). Prenumeruoti naujienlaiškį galima naudojant „Meta Ads“ ir „Google Ads“ formas.

4) SKUNDŲ PATEIKIMO TVARKA
1. Dalyviai su akcija susijusius skundus gali pateikti elektroniniu laišku arba raštu.
2. Skunde turi būti nurodyta: dalyvio vardas, pavardė ir tikslus adresas, taip pat detalus skundo aprašymas ir priežastis. Skundai turi būti siunčiami elektroniniu paštu: info@laisvalaikiodovanos.lt. El. pašto tema dėl akcijos „Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 6,50 € pirmam užsakymui“. Skundai raštu pateikiami šiuo adresu: Laisvalaikio dovanos UAB, Žygio g. 97A, LT-08236 Vilnius. Reikalingas užrašas: „6,50 € pirmam pirkiniui virš 65 €“.
3. Skundus nagrinėja Organizatorius, skundai nagrinėjami per 14 dienų nuo jų gavimo dienos.
4. Skundai bus nagrinėjami remiantis šiais nuostatais.
5. Akcijos dalyvis per 7 dienas nuo skundo nagrinėjimo dienos apie priimtą sprendimą bus informuotas skunde nurodytu el. pašto adresu arba rašytiniu laišku skunde nurodytu adresu.

5) ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS
1. Dalyvių asmens duomenų tvarkymas vykdomas pagal Asmens duomenų apsaugos įstatymą.
2. Akcijos dalyvių pateiktų asmens duomenų administratorius yra UAB Laisvalaikio dovanos.
3. Vadovaudamasis privalomosiomis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis, akcijos dalyvis turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir bet kada pareikalauti juos ištaisyti ar ištrinti.
4. Asmuo, dalyvaujantis akcijoje, sutinka, kad UAB „Laisvalaikio Dovanos“ tvarkytų jo asmens ir kontaktinius duomenis rinkodaros ir pardavimų tikslais (el. paštu, telefonu, sms / mms). Sutikimas gauti su rinkodara susijusią informaciją yra savanoriškas. Jei norite atšaukti savo sutikimą, informuokite el. paštu: info@laisvalaikiodovanos.lt.
5. Akcijos dalyvių asmens duomenis, remiantis Privatumo politika, tvarkys UAB „Laisvalaikio Dovanos“ (įmonės kodas: 300012393), įsikūrusi Žygio g. 97A, LT-08236, Vilnius.

6) BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
1. Su šiomis nuostatomis galima susipažinti įspūdžio dovanų svetainėje ir Organizatoriaus biure.
2. Su šiomis nuostatomis galima susipažinti „Laisvalaikio dovanos“ svetainėje: https://www.laisvalaikiodovanos.lt/nuolaida-pirmam-uzsakymui-virs-65-euru/ 
3. Šios taisyklės yra vienintelis dokumentas, nurodantis akcijos taisykles. Visa reklaminė medžiaga yra skirta tik informaciniams tikslams.
4. Bet kokius ginčus, kylančius dėl įsipareigojimų, susijusių su akcija, vykdymo spręs jurisdikciją turintis teismas pagal galiojančius teisės aktus.