skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)
Meniu

-15 % įspūdžių rinkiniams

Akcija „-15 % įspūdžių rinkiniams“

Dalyvaudami Akcijoje, jūs (i) sutinkate laikytis šių Taisyklių, įskaitant visų teisėtų reikalavimų, ir (ii) sutinkate laikytis Akcijos vykdytojo sprendimų (kaip apibrėžta toliau), kurie yra galutiniai ir privalomi visais su Akcija susijusiais klausimais.

Laisvalaikio dovanos UAB (įmonės kodas  300012393), registruotas buveinės adresas Žygio 97A, Vilnius, Lietuva („Akcijos vykdytojas“) yra šios Akcijos organizatorius.

Šios Taisyklės yra taikomos kartu su Pirkimo taisyklėmis ir Bendrosiomis naudojimo sąlygomis, pagal kurias galite naudotis Akcijos vykdytojo paslaugomis (jas rasite https://www.laisvalaikiodovanos.lt/bendrosios-naudojimo-salygos/ ir https://www.laisvalaikiodovanos.lt/salygos/), taip pat kitomis su paslaugų teikimu susijusiomis sąlygomis, įskaitant https://www.laisvalaikiodovanos.lt/privatumo-politika/.

Kokios yra naudojimosi Akcija sąlygos?

Akcija galioja nuo 2023 12 27 00:01 iki 2024 01 07 23:59.

Akcija galioja „Laisvalaikio dovanos“ dovanų rinkiniams internetinėje ir fizinėse Akcijos vykdytojo parduotuvėse bei prekybos tinkle RIMI.

Akcijos dalyvis – fizinis asmuo, nuo 2023 m. gruodžio 27 d. iki 2024 m. sausio 7 d. perkantis internetinėje, fizinėje Akcijos vykdytojo parduotuvėse arba prekybos tinkle RIMI.

Dalyvavimas Akcijoje neribojamas, Akcija gali būti naudojamasi kelis kartus.

Akciją sudaro:

Dovanų rinkinys nekeičiamas į pinigus.

Dovanų rinkiniai nekeičiami ir negrąžinami.

Kokią kitą teisinę informaciją turėtumėte žinoti?

Akcijos vykdytojas pasilieka teisę bet kuriuo metu, laikinai arba visam laikui, be išankstinio įspėjimo, keisti Akcijos sąlygas arba nutraukti Akciją. Akcijos vykdytojo sprendimas visais su Akcija susijusiais klausimais yra galutinis ir privalomas.

Akcijos vykdytojas pasilieka teisę bet kuriuo metu taisyti ar keisti šias Taisykles. Pakeistos Taisyklės paskelbtos šiame puslapyje.

Akcijos vykdytojas pasilieka teisę: (i) visam laikui iš Akcijos diskvalifikuoti bet kurį asmenį, kuris, Akcijos vykdytojo nuomone, tyčia pažeidė šias Taisykles; ir (ii) atšaukti, sustabdyti ir (arba) pakeisti Akciją be jokios atsakomybės, jeigu paaiškėja apgaulės, klaidinimo, viruso ar kitas veiksnys, kurio Akcijos vykdytojas pagrįstai nekontroliuoja, pablogina Akcijos administravimą, sklandų veikimą ar tinkamą naudojimą, dėl kurio savarankiškai sprendžia Akcijos vykdytojas.

Akcijos vykdytojas tvarkys Akcijoje dalyvaujančiųjų asmens duomenis, vadovaudamasis Akcijos vykdytojo Privatumo politika.

Šioms Akcijos Taisyklėms taikoma ir jos aiškinamos pagal Lietuvos Respublikos teisę.

Visi skundai, susiję su Akcija ir/ar jos vykdymu, turi būti pateikiami raštu ir siunčiami Akcijos vykdytojui elektroniniu paštu adresu: info@laisvalaikiodovanos.lt. Į skundus bus atsakyta ne vėliau kaip per 14 dienų nuo skundo gavimo dienos.

 

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje