Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos gurmanams

Išskirtinio skonio mėgėjams padovanokite gurmanišką dovaną. Lietuviška, itališka, prancūziška, rusiška ir kitos pasaulio virtuvės atskleis įvairių pasaulio kampelių skonius! Kulinarijos pasaulyje yra daugybė skirtingų virtuvių, tradicijų, daugumoje šalių skiriasi maisto derinimo principai, kurie kartais tokie netikėti, jog netgi patyręs šefas nustemba.

Dovana gurmanui gali būti romantiška vakarienė ar degustacija dviese ar smagus laikas drauge su šeima ragaujant įvairių šalių patiekalus. Išsirinkite geriausią restoraną ir mėgaukitės naujais ir dar neatrastais patiekalais.I šskirtiniai patiekalai, desertai, degustacijos visoje Lietuvoje. Padovanokite romantišką vakarienę ar smagų vakarą su draugais! Išsirinkite geriausią restoraną ir mėgaukitės atradimais! Galite rinktis iš vakarienės tamsoje, komiško vakarienės šou "Shitty dinner" ar romantiškos vakarienėsVeiklų rūšys
Rasta: 278
Jūs peržiūrėjote 60278

Gurmaniškos dovanos - kiekvieno skoniui

Tikrus gurmanus visuomet džiugina gurmaniškos dovanos, kurios niekada neatsibos. Dovanų čekis romantiškai vakarienei dviems, azijietiškų patiekalų restoranas, gėrimų degustacija, desertų namai neabejotinai bus puiki galimybė ne tik skaniai pavakarieniauti, tačiau ir puiki proga susitikti su seniai matytais draugais ar nuostabi popietė su šeima, kurių taip kartais mums pritrūksta. 
Mūsų svetainėje galite rasti įvairaus stiliaus ir skonių restoranų, kuriuose galima ne tik leisti laiką romantiškai dviese, bet ir išbandyti naujas virtuves ar neseniai atsidariusias naujas vietas mieste. 

Gurmaniškų dovanų idėjos

Romantiška vakarienė restorane – puikiai tinka, jei ieškote dovana dviems. Tokios dovanos idėja galėtų būti dangiška vakarienė Televizijos bokšte restorane „Paukščių takas“, autentiška vakarienė viduramžių stiliaus restorane „Senieji rūsiai“.

Degustacinės vakarienės yra naujų skonių atradimų metas. Jose galima paragauti ne tik įvairių desertų, užkandžių, patiekalų, bet ir gėrimų. Šampano degustacija puiki dovana gurmanui, kuris mėgsta atrasti naujus skonius ne tik patiekaluose. Vyno ir sūrio degustacija idealiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, kuriems patinka gėrimus derinti su užkandžiais, atrasti naujus skonius, suprasti kaip dera vienos rūšies vynas prie sūrio ir palyginti su kitais vynais, kurie prie tų pačių sūrių atsiskelidžia naujomis spalvomis.


Lengviausia išeitis - padovanoti gurmanui dovanoti čekį į restoraną. O galbūt gurmanui pats laikas pačiam pramokti kulinarijos dovanų – pakviesk jį į sušių gaminimo pamoką ar kulinarijos kursus. 


O jei vis dėlto neapsisprendi ką išrinkti ir padovanoti – rinkis rinkinį gurmanams iš kurio tikrai dovanos gavėjas išsirinks sau gurmanišką vakarienę.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?