Vakarienė visiškoje tamsoje dviem „Dine in the Dark“

1 2 3 4 5 (45)

Išsiilgote naujų potyrių? Pabodo kasdienė rutina? Mėgstate ypatingomis akimirkomis dalintis su šeima ir draugais? Tuomet vakarienė tamsoje – būtent Jums! Tai unikali valgymo patirtis, atversianti kelius į naują, magišką skonių pasaulį. Aklina tamsa sukurs nepaprastą atmosferą, kurios apsuptyje pradėsite intriguojantį žaidimą su savo juslėmis. Nematysite visiškai nieko: apgraibomis mėginsite surasti stalo įrankius, lėkštes, maistą pamauti ant šakutės…Vis dėlto, didžiausias iššūkis bus suvokti, ką valgote.

Tai bus kažkas, ką ragavote bent kartą gyvenime, o gal kažkas puikiai pažįstamo, tačiau, akims „nesufleruojant“, ką dedate į burną, valgio skonis gali būti visai kitoks nei tikėjotės. Turėsite pasikliauti savo uosle ir skonio receptoriais, kurie tamsoje tampa daug jautresni. Patys įsitikinsite – tai nėra mitas! Užtikriname, jog ne tik nepamiršite šios vakarienės, tačiau neįtikėtina patirtimi norėsite dalintis ir su draugais, ir patys ją pakartoti vėl ir vėl.

Vakarienės metu Jūsų laukia:

  • Užkandis;
  • Karštasis patiekalas;
  • Desertas.

Gėrimai į pasiūlymą neįskaičiuoti, jų galėsite papildomai užsisakyti vakarienės metu.

Pasiruoškite stulbinančiam vakarui!


Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1,5-2 valandos.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Gėrimai į kainą neįskaičiuoti. Vasarą renginiai nevyksta.

Vakarienės organizuojamos iš anksto numatytomis datomis.Klientų atsiliepimai (34)

Vaiva

Išskirtiniai pojūčiai, kurių dėka atsiranda kitoks požiūris į dalykus, kuriuos turime. Unikalus vakaras, kurį prisiminsime ilgam. SĖKMĖS JUMS!

Sandra

Viskas buvo šaunu, maistas įdomus! Judėkite šia kryptimi taip ir toliau.

Dovilė

AČIŪ už puikų vakarą ir stiprią psicholognę patirtį. Nauji potyriai! Sėkmės. Iki pasimatymo.

Kristina

Labai ačiū draugams už tikrai nerealią dovaną ir už suteiktą progą pajausti tą tikrąją tamsą.

Jurate

Tą vakarą norisi palyginti su tobulinimosi kursais. Tik ne dėl savo kvalifikacijos kėlimo, o gyvenimo. Tikrai, ta atmosfera, tikrų neregių būvimas greta, leidžia labiau išgyventi ir pamąstyti apie gyvenimo vertybes. Viskas buvo nuostabu, pradedant neregės vedimu į salę, neregio ištiesta vyno taure tamsoje, maisto aromatu, jo skoniu, geru jumoro jausmu ir baigiant šviečiančiomis žvaigždelėmis... Apie viską pagalvota ir leista pagalvoti kitiems. Ačiū L'Artisan kolektyvui už puikų vakarą. Tikrai rekomenduosiu dar ne vienam.

1 2 3 4 5 6 7
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje