Romantiškas skrydis virš Šeduvos

1 2 3 4 5 (4)
Skrydis virš Šeduvos, tai puiki pramoga aukščio, skrydžių ir nuotykių mėgėjams. Lėktuvu vos per kelias minutes pakilsite į dangų ir skrisdami padebesiais žvalgysitės po kvapą gniaužiančias apylinkes. Vieni už kitus gražesni vaizdai keis vienas kitą: Raudondvaris, Šeduva, Burbiškių dvaras, Kleboniškių etnografinis muziejus – visos kelionės metu gėrėsitės nuostabia Šeduvos apylinkių panorama!

Vieta

Šiauliai

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

15 minučių.

Dalyviai

1-3 asmenys.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.Klientų atsiliepimai (3)

Rasa

nuostabūs pojučiai ir nugalėta aukščio baimė

Rass

nugalėta aukščio baimė ;) super emocijos ir nuostabūs vaizdai, norisi pakartoti ;)

Viktorija

Pasinaudojus Jūsų siūloma dovana "Skrydis virš Šeduvos", likome labai patenkinti. Įspūdžiai tik patys geriausi. Tai tikrai labai įspūdinga dovana. Tikimės, kad ir toliau siūlysite tokias įdomias ir įsimintinas dovanas.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje