Skrydis parašiutu virš ežero

1 2 3 4 5 (7)

Skrydis parašiutu virš ežero

Pajuskite skrydį!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Ieškote vasariškų ir ekstremalių pramogų? Tuomet skrydis aplink ežerą parašiutu - kaip tik Jums! Jei dievinate justi adrenalino antplūdį kraujyje ir ieškote naujų potyrių, leiskitės į šį nuotykį: su parašiutu lengvai skriesite virš ežero, šalia medžių viršūnių. Jus tempiantį katerį valdys patyręs vairuotojas, tad jis užtikrins, jog šio skrydžio metu patirtumėte kuo daugiau ekstremalių pojūčių! Iš paukščio skrydžio išvysite Nevėžos ežerą, o nusileidę tikrai norėsite pakartoti.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Trumpas instruktažas;
  • 10 min. skrydis parašiutu virš ežero.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, svajojančiam apie paukščio skrydį ir ekstremalius potyrius.

Pakilkite į orą!


Vieta

Anykščiai

Apranga

Turėkite maudymosi aprangą.

Trukmė

10 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo birželio iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Kita informacija

Parašiutu skristi gali asmenys nuo 14 metų. Asmenys iki 18 metų turi dalyvauti su tėvais arba turėti raštišką tėvų sutikimą. Pramogos dalyvio svoris negali viršyti 90 kg.


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje