Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Romantiškas skrydis virš Trakų

(2)
Vieta
Trakai
Dalyviai
1-3
Sezonas
Visais metų laikais
Galioja
12 mėn.

145 €

Į krepšelį

SKrydis lėktuvu virš Trakų - puiki pramoga ieškantiems romantikos bei šiek tiek ekstremalių pojūčių. Lėktuvu per kelias minutes pakilsime į dangų bei padebesiais skrisime link Trakų, perskrisime Trakus, Galvės ežerą ir apsuksime kelis ratus virš nuostabios Trakų pilies. Padovanokite paukščio skrydį ir nuostabias akimirkas danguje savo artimiesiems!


Vieta

Trakai

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

30 minučių.

Dalyviai

1-3 asmenys.

Oro sąlygos

Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Kita informacija

Bendras trijų keleivių svoris negali viršyti 250 kg.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Paslaugos organizatorius

Skrydžių organizatorius „Aerocentras“

Daugiau šio organizatoriaus pasiūlymų

Klientų atsiliepimai (4)

1

Arnas

"Romantiškas skrydis virš Trakų" tikrai vykusi pramoga, svarbu geras oras ir gera nuotaika, visa tai turejome, todel skrydis istiesu pavyko. Aciu jums !

 

Skrydis labai patiko, ypač skristi tokiu metų laiku kai aplink rudeninės spalvos. Labiausiai patiko, kad pilotas kelias minutes leido pilotuot lėktuvą, taip pat įdomiai papasakojo apie jį prieš skrydį.

Egidijus

Laba diena,

Taip, skrydis pranoko lūkesčius. Viskas buvo labai gerai, o manau prie to prisidėjo ir puikus oras. Pilotas buvo draugiškas, todėl tai sukūrė jaukią atmosferą. O visi vaizdai, kuriuos matėme buvo labai gražūs ir įstrigo ilgam, todėl tikrai likome patenkinti skrydžiu.
Ačiū už rūpestį.

Viktorija

Laba diena,
Skrydis paliko neišdildomą įspūdį, nuostabūs vaizdai, kurių neperteiks jokios nuotraukos, reikia pačiam savo akimis pamatyti. Žodžiais nenusakomas jausmas apima, kai pakyli nuo žemės. Įspudžiai išliks visam gyvenimui, todėl visiems nors kartą gyvenime siulyčiau išbandyti šią pramogą. Norėčiau Jums padėkoti už malonų, greitą ir sklandų aptarnavimą.

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: