Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Apžvalginis skrydis sklandytuvu

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Apžvalginis skrydis sklandytuvu

Trakai
1 asm.

45 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
45 €

Ar kada teko sklandyti sklandytuvu? Jūs turite unikalų šansą be jokio motoro sklęsti dangumi ir grožėtis kraštovaizdžiu! Pakilsite į 300 m aukštį, o tada sklandytuvą atkabinsime nuo lėktuvo ir be jokio triukšmo, tik su vėjo švilpimu, skrosite dangų. Šio skrydžio tikrai pakaks, tik gali būti, kad užsikrėsite ir norėsite dar, dar ir dar... Linkime Jums neužmirštamų įspūdžių!


Apie dovaną

Vieta

Trakai

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga.

Trukmė

5 minutės.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (7)

Lukas

Skrydis istiesu labai patiko, tos kelios minutes virs zemes buvo super. Skrydis sklandytuvu tai kaip romantika palyginus su lektuvu turinciu varikli, nes pakilus i ora girdi tik vejo svilpima ir daugiau nieko, na dar piloto komentarus :D TIkrai puiki dovana :)

 

Jūratė

Skristi sklandytuvu buvo mano paauglystės svajonė. Matyt, apie tai kažkada pasakojau savo sūnui. Tiesą pasakius, aš apie šią svajonę jau seniai pamiršau... O štai jis savo vestuvių dieną su savo išrinktąja palinkėjo, kad visos mano svajonės išssipildytų, net jei jos iš vaikystės. Patyriau nuostabias minutes.

Artūras

Paasinaudojas jusu siuloma dovana tikrai likau labai maloniai nustebintas, juk ir sis skrydis man buvo pirmas. Ispudziai nerealus,planuoju pakartoti ir kitais metais. Zinoma, kas nebijo aukscio, linkiu kiekvienam isbandyti sklandyma, liksite auforijoj:)

Dainius

Paslauga/dovana ypač patiko ... adrenalino visas tas 3 skrydžio minutes buvo pilnos kelnės :) O pasaulis mažas, ir senų pažįstamų aerouoste atsirado, tad dabar skraidysim pigiau ir ilgiau, ir daugiau... gal :))) Linkėjimai ir Jums - geras geros dovanos pasirinkimas :)

Dainius

Dovana nereali, fantastiška, nepakartojama.... Tokias dovanas prisiminsi visą gyvenimą:) Dėkoju:)

1 2
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje