Ekstremalus šaudymas iš kovinių ginklų

1 2 3 4 5 (10)

Kviečiame Jus išmėginti itin ekstremalią pramogą - šaudymą tikrais koviniais ginklais. Atrodo baugu? Neišsigąskite - Jūsų pratyboms vadovaus Lietuvos šaudymo sporto čempionas, kuris ne tik pamokys įvairių šaudymo subtilybių, bet ir supažindins su ginklų, kuriais šaudysite, istorija. Užbėgant įvykiams už akių, garantuojame, kad kojos drebės, rankos virpės, o akys mirksės, bet labai patiks. Tikri ginklai, tikros kulkos, tikras adrenalinas!

Pasiūlymą sudaro:

  • 20 šūvių 9mm pistoletų Glock-17 (Austrija);
  • 10 šūvių revolveriu Smith&Wesson 686PP.357 Magnum (USA);
  • 10 šūvių Winchester 1300 Defender (USA).

Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Pramoga skirta tik 16 metų ir vyresniems asmenims.Klientų atsiliepimai (3)

Gintautas

Tikrai įdomi pramoga, savotiškas atsipalaidavimas, gal kitiems tai taps net hobiu. Šaudymo instruktorius, paaiškins, padės, pasiūlys, jeigu norėsite net nuotrauką padarys. Taiklių šūvių!

Saulius Džiugelis

Puikiai praleidau laiką. Nors veikla iš esmės pavojinga, viskas vyko kontroliuojamoje aplinkoje, prižiūrint patyrusiems žmonėms. Įspūdžiai dar ilgai išliks atmintyje. Norisi pakartoti. Dovaną galima rekomenduoti bet kuriam vyrui.

Ramūnas

Dovana labai idomi ir neeiline. Instruktorius geras, ginklai tikri :) Sia pramoga drasiai galeciau rekomenduoti isbandyti tiek vaikinams, tiek ir merginoms - adrenalino pakaks visiems ir gerai praleistas laikas garantuotas. Aciu uz ispudzius.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje