Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Ekskursija „Alaus kelias“ dviem

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Ekskursija „Alaus kelias“ dviem

Vilnius
2 asm.

43,98 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Ekskursija „Alaus kelias“

Atraskite alų iš naujo!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas? 

Alus žmonių mėgtas ir gertas nuo seno, o ir vadintas neįprastai – skysta duona. Tad siūlome sužinoti, kaip šį gėrimą vertino mūsų protėviai, kaip jį gamino ir kur naudojo. Pramoginės ekskursijos metu apsilankysite 3 sostinės baruose, kur ragausite 7-9 skirtingų gyvo alaus rūšių – tokio alaus nerasite jokiame prekybos centre! Gidė Jums pateiks įdomių faktų, istorijų apie šį senovinį, tradicijas turintį gėrimą, ekskursijos metu pabuvosite nedidukėje alaus daryklėlėje, kur specialistas atskleis gamybos paslaptis bei supažindins su alaus gaminimo įranga. Atstumai tarp barų yra nedideli – lydimi gidės greitai pasieksite barus pėsčiomis.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Ekskursija „Alaus kelias“ dviem.
Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam alaus mėgėjui, norinčiam geriau pažinti įdomų alaus pasaulį.

Dėmesio! Remiantis 2016 11 01 alkoholio kontrolės įstatymu, alaus degustacijos kaina nėra įtraukta į dovanų kupono kainą. Degustacija kainuos ~7 € asmeniui ekskursijos metu.


Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangą rinkitės pagal oro sąlygas.

Trukmė

2 val. 30 min.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Pramoga skirta asmenims nuo 20 metų. Paslauga teikiama surinkus mažiausiai 7 asm. grupę, UAB „Vaiduokliai“ numatytomis datomis.

Standartinis maršrutas (informuojame iš anksto, jei maršrutas kinta): baras „Alaus biblioteka“, restoranas-bravoras „Būsi trečias“, baras „Šnekutis“.


Kiti pasiūlymai

24605
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje