Šuolis parašiutu iš rekordinio aukščio

1 2 3 4 5 (30)

Šuolis parašiutu iš rekordinio aukščio

Pasiruoškite ekstremaliems pojūčiams!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Kviečiame Jus išpildyti savo drąsiausias svajones! Pasiryžkite savo gyvenimo nuotykiui - aukštuminiam šuoliui parašiutu iš didžiausio aukščio Lietuvoje! Prieš šuolį išklausysite trumpą instruktažą, o tada būsite pakelti į rekordinį 4000 m aukštį ir, kartu su instruktoriumi, iš lėktuvo žengsite į... niekur! Šis šuolis - tai galimybė patirti ilgiausią Lietuvoje, net 40 sekundžių laisvąjį kritimą, kurio metu pasieksite stulbinamą 200 km/h greitį! Jūsų parašiutą išskleis ir saugų nusileidimą ant žemės užtikrins profesionalus instruktorius. Po šuolio Jūsų lauks pirmojo šuolio diplomas!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Trumpi apmokymai;
  • Šuolis parašiutu su instruktoriumi;
  • Šuolio diplomas.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis šuolis parašiutu tiks kiekvienam, norinčiam išbandyti savo galimybes bei patirti tikrą adrenalino antplūdį.

Leiskitės į nutrūktgalvišką patirtį!


Vieta

Kaunas

Apranga

Sportinė apranga ir avalynė.

Trukmė

Pasiruošimas truks 20 min. Laisvojo kritimo trukmė 40 s.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo balandžio iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Kita informacija

Parašiutu gali šokti asmenys nuo 14 metų. Asmenys nuo 14 iki 18 metų amžiaus turi turėti raštišką tėvų sutikimą su nurodytu vieno iš tėvų telefonu. Pramogos dalyvio svoris negali viršyti 120 kg.Dovanų eksperto įspūdžiai

Justinas

Išskirtiniai įspūdžiai, kuriuos rekomenduoju patirti kiekvienam!

Didėjanti įtampa vis aukščiau kylant lėktuvui, jaudulys prasiveriant durims, nepakartojamas jausmas ir adrenalino antplūdis iššokant iš lėktuvo ir jaučiant laisvąjį kritimą žemyn. Išsiskleidus parašiutui ir lėtai besileidžiant žemyn, matomas nuostabus gamtovaizdis, o pasiekus žemę iškart įteikiamas šuolio diplomas ir sveikinimai.

Pramoga nuo pradžios iki pabaigos sukelia skirtingus, malonius potyrius, o labai šaunus instruktorius šuolį paverčia išskirtine pramoga.

Kodėl verta išbandyti šią pramogą?

  • Pramogos metu patiriami labai skirtingi potyriai.
  • Šokama net iš 4 km. aukščio.
  • Matomas labai gražus Lietuvos kraštovaizdis.
  • Yra galimybė šuolį filmuoti ir fotografuoti.


Klientų atsiliepimai (7)

Mantas

Pirmas suolis atliktas su instruktorium Vidmantas Zube,neisdildomi ispudziai ir laaabai fainas instruktorius. Tik issiskeidus parasiutui rekiau,kad noriu dar,manau tai viska pasako :) geru suoliu!!! P.S. bijau aukscio,bet instruktorius net neleido apie tai pagalvot ;) viskas buvo SUPER tiesiog auksciausias lygis!

Valdas

Viskas sklandžiai. :)

Austė

Man labai patiko! Malonūs instruktoriai, jaudulys ir nesuvaidintos emocijos. Šuolis nuostabus. Rekomenduoju visiems, kurie nebijo rizikuoti ir mėgsta adrenaliną.

Ignas

Labai patiko ! Malonus instruktorius ir didelė dozė adrenalino !

Virginija

Pati geriausia dovana, kokią gali gauti žmogus, kuris yra ekstremalas.:) Man pakliuvo labai fainas instruktorius — bendraujantis, juokaujantis ir visoks kitoks. Įspūdžius sunku apibūdinti žodžiais, tiesiog reikia išbandyt. O kai pabandai negali sustoti, nes aš asmeniškai žadu kartoti!!!! :) Ačiūū Kauno parašiutininkų klubui :)

1 2
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje