Pažintis su gyvūnais edukaciniame „Zoopark“ zoologijos sode dviem

1 2 3 4 5 (1)

Pažintis su gyvūnais edukaciniame „Zoopark“ zoologijos sode dviem

Paglostyk, pamaitink ir susipažink!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Vėžliai, surikatos, ežiukai, triušiukai, spalvotosios papūgos loriketos ir daugybė kitų gyvūnėlių laukia Jūsų Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūrusiame zoologijos sode „Zoopark“! Čia gyvūnai ne tik auginami su didele meile, „Zoopark“ - pirmasis kontaktinis zoologijos sodas Lietuvoje. Zoologijos sodo lankytojai gali patys paglostyti, pamaitinti ir susipažinti su gyvūnais iš arčiau. „Zoopark“ yra edukacinis projektas, nes moko mažuosius zoologijos sodo lankytojus būti kantriais, švelniais ir rūpestingais. Zoologijos sodo gyventojais rūpinasi profesionalūs veterinarai ir prižiūrėtojai, kurie maitina gyvūnėlius tik kokybišku, iš Lietuvos ūkininku perkamu maistu. Atvykę į šį zoologijos sodą pasisemsite gerų emocijų, o pramoga bus įdomi ir naudinga tiek vaikams, tiek saugusiems!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Apsilankymas zoologijos sode „Zoopark“ dviem.

Kam skirtas šis pasiūlymas?

Ši pramoga puikiai tiks mažiems ir dideliems gyvūnų mylėtojams.

Pažinkite gyvūnų pasaulį! 


Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

Neribojama.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Iki 2-jų metų vaikai įleidžiami nemokamai. Asmenys iki 9 metų gali lankytis tik su lydinčiu asmeniu. „Zoopark“ būtina laikytis zoologijos sodo taisyklių. Zoologijos sode būtina avėti antbačius ir dezinfekuoti rankas prieš ir po apsilankymo.Klientų atsiliepimai (1)

Ana Smidt

Geriausias laisvalaikis su vaikais Kaune!

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje