Apsilankymas edukaciniame „Zoopark“ zoologijos sode trims

1 2 3 4 5 (0)

Apsilankymas edukaciniame „Zoopark“ zoologijos sode trims

Geriausia pažintis su gyvūnais!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Daugybė mielų ir draugiškų gyvūnėlių laukia Jūsų Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūrusiame zoologijos sode „Zoopark“! „Zoopark“ yra pirmasis kontaktinis zoologijos sodas Lietuvoje, o gyvūnai čia auginami su didele meile ir rūpesčiu. Galėsite patys paglostyti, palaikyti ant rankų, pamaitinti ir susipažinti su gyvūnais. „Zoopark“ yra edukacinis zoologijos sodas, kuriame mažieji lankytojai mokosi būti kantriais, švelniais ir rūpestingais. Zoologijos sodo gyventojais rūpinasi profesionalūs veterinarai ir prižiūrėtojai, kurie maitina gyvūnėlius tik kokybišku, iš Lietuvos ūkininku perkamu maistu. Kartu su draugais ar šeima keliaukite į „Zoopark“ ir praleiskite puikią popietę draugiškų gyvūnų apsuptyje! 

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Apsilankymas mini zoologijos sode „Zoopark“ trims.

Kam skirtas šis pasiūlymas?

Apsilankymas „Zoopark“ bus puiki dovana gyvūnų mylėtojams, kurie nori iš arčiau su jais susipažinti!

Pamatykite kaip gyvena mažieji mūsų pasaulio gyventojai! 


Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

Neribojama.

Dalyviai

3 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Iki 2-jų metų vaikai įleidžiami nemokamai. Asmenys iki 9 metų gali lankytis tik su lydinčiu asmeniu. „Zoopark“ būtina laikytis zoologijos sodo taisyklių. Zoologijos sode būtina avėti antbačius ir dezinfekuoti rankas prieš ir po apsilankymo.


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje