Alaus degustacijos vakarėlis

1 2 3 4 5 (0)

Pažinkite alaus kultūrą! Tai puiki galimybė paskanauti įvairių regionų produkcijos, išgirsti įdomių istorijų apie Lietuvos gamintojus, susipažinti su gamybos ir gėrimo tradicijomis, sužinoti įvairių pikantiškų istorijų bei faktų. Degustaciją veda pripažintas ir nepriklausomas ekspertas Vidmantas Laurinavičius, dirbantis tokių renginių rinkoje nuo 2001 metų. Degustacijos metu galėsite paragauti nuo 7 iki 10 skirtingų pavyzdžių, ekspertas papasakoja apie kiekvieną iš jų, daryklų istorijas, gėrimo tradicijas, atsako į susirinkusiųjų klausimus. Sužinosite gamybos technologijas, galėsite iš arčiau susipažinti su pagrindiniais alaus ingredientais. Vakaro metu gausite degustacijos lenteles, tad beragaujant galėsite įvertinti gėrimus pagal kriterijus.


Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1,5-2 valandos.

Dalyviai

1-10 asmenų.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Ši pramoga teikiama ne jaunesniems nei 20 metų asmenims. Pramoga vyskta Vilniuje, už Vilniaus ribų yra taikomas papildomas mokestis. Degustacijos gali būti vedamos lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis.


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje