skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)
Meniu

Akcija „2+1“

Akcijos „2+1“ sąlygos

Dalyvaudami Akcijoje, jūs (i) sutinkate laikytis šių Taisyklių, įskaitant visų teisėtų reikalavimų, ir (ii) sutinkate laikytis Akcijos vykdytojo sprendimų (kaip apibrėžta toliau), kurie yra galutiniai ir privalomi visais su Akcija susijusiais klausimais.

Laisvalaikio dovanos UAB (įmonės kodas  300012393), registruotas buveinės adresas Žygio 97A, Vilnius, Lietuva („Akcijos vykdytojas“) yra šios Akcijos organizatorius.

Šios Taisyklės yra taikomos kartu su Pirkimo taisyklėmis ir Bendrosiomis naudojimo sąlygomis, pagal kurias galite naudotis Akcijos vykdytojo paslaugomis (jas rasite https://www.laisvalaikiodovanos.lt/bendrosios-naudojimo-salygos/ ir https://www.laisvalaikiodovanos.lt/salygos/), taip pat kitomis su paslaugų teikimu susijusiomis sąlygomis, įskaitant https://www.laisvalaikiodovanos.lt/privatumo-politika/.

Kokios yra naudojimosi Akcija sąlygos?

Akcija galioja nuo 2022 12 01 00:01 iki 2024 12 31 23:59 arba iki kito pranešimo.

Akcija galioja tik fizinėse Akcijos vykdytojo parduotuvėse.

Akcijos dalyviu gali būti tik pilnametis asmuo.

Akcija negali būti derinama su kitomis Akcijomis ir išpardavimais.

Akcijos dalyviais laikomi asmenys, kurie Akcijos „2+1“ vykdymo metu iš Akcijos vykdytojo fizinės parduotuvės įsigijo mažiausiai dvi prekes (minimali kiekvienos prekės kaina ne mažesnė nei 35 €), o bendra prekių krepšelio vertė ne mažesnė nei 70 €.

Akciją sudaro:

  • Įgyvendinus Akcijos sąlygas, kurias sudaro ne mažiau nei 2 prekių įsigijimas už ne mažiau nei 70 € sumą (minimali kiekvienos prekės kaina ne mažesnė nei 35 €), Akcijos dalyviui suteikiama 90 % nuolaida dovanų rinkiniui „Daugiau įspūdžių!“;
  • Vieno pirkimo metu su nuolaida galima įsigyti vieną dovanų rinkinį „Daugiau įspūdžių!";
  • Akcija galioja tik firminėse „Laisvalaikio Dovanų" parduotuvėse (adresus rasite ČIA).

Kokią kitą teisinę informaciją turėtumėte žinoti?

Akcijos vykdytojas pasilieka teisę bet kuriuo metu, laikinai arba visam laikui, be išankstinio įspėjimo, keisti Akcijos sąlygas arba nutraukti Akciją. Akcijos vykdytojo sprendimas visais su Akcija susijusiais klausimais yra galutinis ir privalomas.

Akcijos vykdytojas pasilieka teisę bet kuriuo metu taisyti ar keisti šias Taisykles. Pakeistos Taisyklės paskelbtos šiame puslapyje.

Akcijos vykdytojas pasilieka teisę: (i) visam laikui iš Akcijos diskvalifikuoti bet kurį asmenį, kuris, Akcijos vykdytojo nuomone, tyčia pažeidė šias Taisykles; ir (ii) atšaukti, sustabdyti ir (arba) pakeisti Akciją be jokios atsakomybės, jeigu paaiškėja apgaulės, klaidinimo, viruso ar kitas veiksnys, kurio Akcijos vykdytojas pagrįstai nekontroliuoja, pablogina Akcijos administravimą, sklandų veikimą ar tinkamą naudojimą, dėl kurio savarankiškai sprendžia Akcijos vykdytojas.

Akcijos vykdytojas tvarkys Akcijoje dalyvaujančiųjų asmens duomenis, vadovaudamasis Akcijos vykdytojo Privatumo politika.

Šioms Akcijos Taisyklėms taikoma ir jos aiškinamos pagal Lietuvos Respublikos teisę.

Visi skundai, susiję su Akcija ir/ar jos vykdymu, turi būti pateikiami raštu ir siunčiami Akcijos vykdytojui elektroniniu paštu adresu: info@laisvalaikiodovanos.lt. Į skundus bus atsakyta ne vėliau kaip per 14 dienų nuo skundo gavimo dienos.