skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)
Meniu

Juodoji savaitė 2023

Akcija „Juodoji savaitė 2023“

Dalyvaudami Akcijoje, jūs (i) sutinkate laikytis šių Taisyklių, įskaitant visų teisėtų reikalavimų, ir (ii) sutinkate laikytis Akcijos vykdytojo sprendimų (kaip apibrėžta toliau), kurie yra galutiniai ir privalomi visais su Akcija susijusiais klausimais.

Laisvalaikio dovanos UAB (įmonės kodas  300012393), registruotas buveinės adresas Žygio 97A, Vilnius, Lietuva („Akcijos vykdytojas“) yra šios Akcijos organizatorius.

Šios Taisyklės yra taikomos kartu su Pirkimo taisyklėmis ir Bendrosiomis naudojimo sąlygomis, pagal kurias galite naudotis Akcijos vykdytojo paslaugomis (jas rasite https://www.laisvalaikiodovanos.lt/bendrosios-naudojimo-salygos/ ir https://www.laisvalaikiodovanos.lt/salygos/), taip pat kitomis su paslaugų teikimu susijusiomis sąlygomis, įskaitant https://www.laisvalaikiodovanos.lt/privatumo-politika/.

Kokios yra naudojimosi Akcija sąlygos?

Akcija galioja nuo 2023 11 20 00.01 iki 2023 11 27 23.59.

Akcija galioja internetinėje ir fizinėse Akcijos vykdytojo parduotuvėse.

Akcijos dalyviu gali būti tik pilnametis asmuo.


Akcijos dalyviais laikomi asmenys, kurie Akcijos „Juodoji savaitė 2023“ vykdymo metu iš Akcijos vykdytojo internetinės ar fizinių parduotuvių įsigijo mažiausiai vieną prekę. 

Akciją sudaro:

  • -25 % nuolaida beveik visoms prekėms. Nuolaida negalioja dovanų čekiams. Akcijos vykdytojo internetinėje parduotuvėje nuolaida pritaikoma su nuolaidos kodu BLACK2023. Akcijos vykdytojo fizinėje parduotuvėje nuolaida pritaikoma kasoje.
  • Kartu su įsigyta preke Akcijos dalyviui suteikiama 5 € vertės nuolaida, kurią galima panaudoti 2023 12 01–2023 12 31 laikotarpiu internetinėje ar fizinėse Akcijos vykdytojo parduotuvėse, apsiperkant už ne mažesnę nei 49 € sumą. Apsipirkus internetinėje www.laisvalaikiodovanos.lt parduotuvėje, Akcijos dalyviui, pirkimo metu nurodytu el. pašto adresu, atsiunčiamas 5 € vertės nuolaidos kodas. Įsigijus prekę fizinėje UAB „Laisvalaikio dovanos“ parduotuvėje, Akcijos dalyviui įteikiamas spausdintas 5 € vertės kuponas, kurį, kartu su preke, paduoda parduotuvės konsultantas. Vienu 5 € nuolaidos kuponu galima apmokėti vieną krepšelį.


Dovanų kuponas nekeičiamas į pinigus.

Kuponai nekeičiami ir negrąžinami.

Dalyviui atšaukus, atsisakius ir grąžinus užsakymą ar jo dalį, nemokamai suteiktas dovanų kuponas privalo būti grąžinamas (jis anuliuojamas Akcijos vykdytojo).

Kokią kitą teisinę informaciją turėtumėte žinoti?

Akcijos vykdytojas pasilieka teisę bet kuriuo metu, laikinai arba visam laikui, be išankstinio įspėjimo, keisti Akcijos sąlygas arba nutraukti Akciją. Akcijos vykdytojo sprendimas visais su Akcija susijusiais klausimais yra galutinis ir privalomas.

Akcijos vykdytojas pasilieka teisę bet kuriuo metu taisyti ar keisti šias Taisykles. Pakeistos Taisyklės paskelbtos šiame puslapyje.

Akcijos vykdytojas pasilieka teisę: (i) visam laikui iš Akcijos diskvalifikuoti bet kurį asmenį, kuris, Akcijos vykdytojo nuomone, tyčia pažeidė šias Taisykles; ir (ii) atšaukti, sustabdyti ir (arba) pakeisti Akciją be jokios atsakomybės, jeigu paaiškėja apgaulės, klaidinimo, viruso ar kitas veiksnys, kurio Akcijos vykdytojas pagrįstai nekontroliuoja, pablogina Akcijos administravimą, sklandų veikimą ar tinkamą naudojimą, dėl kurio savarankiškai sprendžia Akcijos vykdytojas.

Akcijos vykdytojas tvarkys Akcijoje dalyvaujančiųjų asmens duomenis, vadovaudamasis Akcijos vykdytojo Privatumo politika.

Šioms Akcijos Taisyklėms taikoma ir jos aiškinamos pagal Lietuvos Respublikos teisę.

Visi skundai, susiję su Akcija ir/ar jos vykdymu, turi būti pateikiami raštu ir siunčiami Akcijos vykdytojui elektroniniu paštu adresu: info@laisvalaikiodovanos.lt. Į skundus bus atsakyta ne vėliau kaip per 14 dienų nuo skundo gavimo dienos.

 Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje