Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Poilsis su nakvyne

Kada paskutinį kartą kartu su mylimu žmogumi pramogavote tik dviese? Savaitgalio poilsis su nakvyne ir pramogos dviems – tai tarsi trumpos atostogos ir pabėgimas nuo rutinos – juk taip gera kelioms dienoms pabėgti iš miesto šurmulio. SPA procedūros ir kiti malonumai kūnui bei sielai laukia Druskininkuose, Birštone, pajūryje ar Trakuose, taip pat kaimo turizmo sodyboje, senoviniame dvare ir net Estijoje bei Suomijoje.

Jums belieka pasirinkti pramogas, viešbutį ir pradžiuginti mylimąjį ar mylimąją miela staigmena. Ieškant kalėdinių dovanų idėjų, tai gali būti puikus sprendimas – dovanoti ne materialius daiktus, bet laiką mylimiems žmonėms. Kokia pramoga nustebinsite artimuosius šių švenčių proga?

Veiklų rūšys
Rasta: 255
Jūs peržiūrėjote 60255

Poilsis Lietuvoje 

Galime tik pasidžiaugti turėdami tiek daug gražių kurortinių vietų Lietuvoje: nuostabusis Baltijos pajūrys, Nemuno vingių išraižytas Birštonas ir populiarieji Druskininkai. Kiekviename iš jų atrasite savo ramybės oazę ir pasisemsite naujų jėgų. Išskirtiniuose SPA kompleksuose ir viešbučiuose mėgausitės ne tik karališkomis viešnagėmis, tačiau ir skaniais patiekalais, masažais, SPA ir gydomosiomis procedūromis.  

 Poilsis pajūryje 

Jei jau pasiilgote jūros ošimo ir vėjo plaukuose - nusipelnėte malonaus poilsio „Atostogų parke“. Tai – netoli Palangos įsikūręs poilsio ir sveikatingumo centras, kuriame mėgausitės pirčių ir baseinų teikiamais malonumais. Mėgaukitės poilsiu Lietuvos pajūryje - Klaipėdoje, Palangoje ir kituose miestuose.

Poilsis Birštone 

Ieškantiems poilsio arčiau didžiųjų miestų puikiai tiks Birštonas, kuriame įsikūrę ne viena sveikatinimosi įstaiga. Ramioje vietoje įsikūręs „Vytautas Mineral SPA“ yra jau daugelio pamėgtas ir labai gerų atsiliepimų sulaukęs SPA kompleksas šiame kurorte bei Lietuvoje. O norintiems kokybiško sanatorinio poilsio siūlome praleisti savaitgalį „Eglės sanatorijoje“ arba trijų dienų programą „Tulpės Sanatorijoje“. 

Poilsis Druskininkuose 

Vienas mėgstamiausių Druskininkų poilsio centras – „UPA Medea SPA“. Tai jaukumu dvelkiantis keturių žvaigždučių viešbutis ir SPA centras, teikiantis itin aukštos kokybės paslaugas. Norintiems poilsio su apsilankymu „Druskininkų vandens parke“ siūlome apsistoti klientų pamėgtame „Best Baltic Central“ viešbutyje, kuriame lepinsitės ramiu poilsiu ir gardžiu maistu. Norintiems pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir atgaivinti sielą patiks atotrūkis „Eglės sanatorija“. Sanatorijoje dirbantys specialistai ir itin malonūs personalo darbuotojai užtikrins Jūsų poilsio kokybę ir jaukią atmosfera visos viešnagės metu.  

Pramogos užsienyje 

Netolimas užsienis - Latvija. Tikrai nustebins kiekvieną ieškantį kažko tokio artimo sau, bet dar nematyto. Tad norintys ne tik maloniai praleisti laiką, bet ir pakeliauti, galės džiaugtis išskirtiniu poilsiu „Opera Hotel & SPA“ Rygoje ar romantiška nakvyne dviem „Hotel Jūrmala SPA“. Tiems, kurie dar nesilankė Estijos sostinėje Taline, siūlome aplankyti šį gražų miestą, pasivaikščioti nepaprastai gražiu sostinės senamieščiu ir praleisti jaukią nakvynę „Rocca al Mare“ viešbutyje. Rinkites pramogas užsienyje ir stebinkite artimuosius. 

Ar vien pagalvojus apie taip ilgai lauktą poilsį pradeda suktis galva? Vadinasi atėjo tinkamas laikas skirti laiko sau ir atsipalaiduoti!

 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?