skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)
Meniu

Moters dienos sveikinimai
Sveikinimo žodžiai kovo 8-ajai, Moters dienos proga, puikiai papildys dovaną JAI. Puikiai parinkti žodžiai, tikėtina, sukels nepamirštamų emocijų, o gal net ir vieną kitą džiaugsmo ašarą. Kviečiame pažvelgti į mūsų paruoštus sveikinimus, kurie pradžiugins mylimas moteris su tokia gražia pavasario švente!

Ypatingi sveikinimai Moters dienos proga

Moters diena – ypatinga ir unikali šventė, manoma, atsiradusi dar senovės romėnų laikais. Būtent jie kovo pradžioje šventė Matronaliją. Lotyniškai „Matrona“ reiškia ištekėjusią moterį, turinčią vaikų. Ši šventė buvo proga vyrams „apiberti savo išrinktąją gėlėmis“ – buvo pildomi moterų norai ir dovanojamos dovanos, tad nepaisant praėjusių kelių tūkstančių metų, papročiai išliko labai panašūs ir šiais laikais. Moterys gautas gražias gėlių puokštes nešdavosi į Junonos šventyklą. Ten gėlės buvo aukojamos kaip auka dievybei, kuri buvo motinų, žmonų ir dukterų, kitaip tariant – visų moterų dorybių įsikūnijimas. Praėjus daugiau nei dviem tūkstančiams metų (senovės Romos įkūrimo data laikoma 753 m. pr. Kr.), Moters diena Lietuvoje, nors ir iš kelių kartų, tačiau vis tiek buvo oficialiai įtraukta į kalendorių kaip šventė. Verta paminėti, kad visame pasaulyje Moters diena minima nuo 1910 metų – kuomet Kopenhagoje vykusios konferencijos metu buvo pasiūlyta skirti dėmesio moters kovai už laisvę ir lygias teises. Įstatyme, kurį sukūrė Jungtinės Tautos, buvo nurodyta, kad kiekviena šalis šią dieną gali švęsti pasirenkant bet kurią kitą metų dieną – pagal savo pageidavimus ir tradicijas. Lietuvoje Moters diena buvo švenčiama perėmus Sovietų Sąjungos tradiciją, todėl po jos žlugimo šventė laikyta tarybine. Komunizmo laikais moterims buvo dovanojamos gėlės – gvazdikai ir tulpės. Iš materialių dovanų, moterys buvo lepinamos kava ir kojinėmis, kas buvo tikra tų laikų svajonė dėl deficito. Moters dienos taip pat buvo kabinami portretiniai plakatai, kuriuose vaizduojamos įvairius darbus dirbančios damos – tokiu būdu buvo siekiama pabrėžti jų svarbų vaidmenį ekonomikoje.

Siekiant pradžiuginti brangią moterį kovo 8-osios proga, verta turėti omenyje ir originalius sveikinimus, kurie puikiai papildys dovaną. Moters dienos sveikinimai, be kita ko, gali būti tiek jaudinantys, tiek linksmi arba susiję su konkrečiomis asmeninėmis situacijomis. Mamai, močiutei, sesei ar uošvei tiks vieni palinkėjimai, o mylimai žmonai ar merginai – kiti. Peržiūrėkite mūsų parengtus pasiūlymus Moters dienos sveikinimams ir pasinaudokite jais kopijuodami arba pritaikydami pagal savo asmeninius norus. Moters dienos sveikinimai taps tik dar labiau originalūs ir jautrūs. Sveikinimus suskirstėme į kelias kategorijas, kad būtų lengviau rasti tinkamiausius. Moters diena – tai proga padėkoti už buvimą visoms mamoms, močiutėms, seserims, draugėms, kolegėms. Šią dieną artimoms moterims dovanojame įvairias dovanas, gėles ir linkime gražiausių dalykų. Verta derinti dovaną ir sveikinimo žodžius, kad Moters diena būtų nepakartojama! Dovanų kategorija „Moters dienos dovanos“ padės atrasti tinkamą dovaną net ir išrankiausiam skoniui, o žemiau rasite įkvėpimo savo sveikinimo žodžiams. Tokiu būdu tikrai pasieksite kiekvienos moters širdį!

Eiliuoti žodžiai Moters dienos proga

Moters dienai skirtos poemos ar eilėraščiai gali būti rimuoti, juokingi ar paliečiantys jautriausią širdį. Visada pravartu skirti šiek tiek papildomo laiko tinkamiems sveikinimo žodžiams parinkti ir paruošti, kad jie būtų dar ir pateikti gražia forma. Naudojant internete rastas sveikinimo žodžių idėjas Moters dienos proga, verta žodžius pritaikyti arba suasmeninti papildomomis eilutėmis, kad sveikinimas būtų unikalus. Tas pats puikiai tinka ir rimuotiems sveikinimams – dar kelios eilutės su, pavyzdžiui, vardu ar juokingo įvykio aprašymu, tikrai pradžiugins bet kurią moterį. Palinkėjimus galima padaryti dekoratyvine forma, pavyzdžiui, kaip plakatą, kuris taps neįprastu suvenyru – viskas priklauso nuo sveikintojo kūrybiškumo ir laiko planavimo (kovo 8-oji ne pats geriausias laikas planuoti :) ). Žemiau pateikti keli sveikinimai eilėraščių forma Moters dienos proga:

Būk visada laiminga,
Būk visada nuoširdi,
Būk visada maloni.
Ir toliau lik tokia pati,
nes Tu esi ideali moteris.

Kartą metuose būna diena, kuri praeina
kaip nuostabiausias sapnas.
Linkiu Tau daugiau tokių dienų,
tegul kasnakt Tave aplanko nuostabūs sapnai.

Kiekvienais metais ši nuostabi kovo 8-oji kartojasi.
Graži kaip pavasario svajonė,
žavi kaip atbundanti gamta.
Tokią dieną visi Tau linki,
laimės, sveikatos ir svajonių.
Naudodamasis proga noriu Tau palinkėti
gyvenimo džiaugsmo ir meilės.

Juokingi sveikinimai Moters dienos proga

Juokingi ir šmaikštūs sveikinimai Moters dienos proga – įdomus sprendimas, dažniausiai naudojamas elektroninėje sveikinimų formoje – trumposiose žinutėse, elektroniniais laiškais ar per socialinių tinklų žinutes. Juokingi sveikinimai ir palinkėjimai Moters dienos proga taip pat labai populiarūs biuruose, tarp bendradarbių – dažniausiai tik tarp tų žmonių, kurie užima tokias pačias ar „to paties lygio“ pareigas. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas linkėjimų turiniui, nes „juokinga“ yra reliatyvus terminas, nesunku ką nors įžeisti neapgalvotais žodžiais. Geriau vengti politikos, religijos, pasaulėžiūros klausimų ir pašaipų – tada tikimybė sėkmei, pasirinkus juokingus palinkėjimus Moters dienos proga, smarkiai išauga. Štai keletas mūsų pasiūlymų:

Šią svarbią dieną
linkiu Tau daug ramybės,
atsipalaidavimo ir daug saldumynų.
Visada būk tokia kupina džiaugsmo!

Moters dienos proga linkiu Tau, mano meile
šypsenos ryte,
daug priežasčių būti laimingai,
ir kad turėtum pilnus namus svečių.

Šiandien yra Moters diena,
tad nosytę aukštyn!
Ir nepavirsk niūriu lietaus debesiu,
nes su tokia nuotaikų kaita
prognozės nespėja keistis.
Gražios šventės ir skambaus juoko!

Moters dienos sveikinimai nuo moters

Nėra nieko nuostabaus ar keisto, kai moterys viena kitą sveikina su Moters diena – juk kodėl viena moteris negali kitai perduoti gražių žodžių ir palinkėjimų? Moterys dažnai sveikina savo šeimos ar giminės nares, koleges ir drauges. Tokiose situacijose nereikia sakyti ilgų ir nuobodžių kalbų, užtenka šilčiausių linkėjimų kovo 8-osios proga. Moters dovanojama dovana kitai moteriai neturi būti didelė – dovanos gavėja gali pasijusti nepatogiai, jeigu nieko neparuošė. Viena iš puikiai tinkančių dovanų idėjų – vakarienė restorane, kuri puikiai tiks moteriškam laikui ir pašnekesiams. Staigmeną papildykite įdomiais palinkėjimais ir tobulo vakaro receptas bus išpildytas! Pateikiame Moters dienos sveikinimus, kuriuos verta išbandyti:

Siunčiu Tau nuoširdžius linkėjimus.
Linkiu tiek ramybės, kiek tik panorėsi,
tačiau šiek tiek beprotybės,
daug džiaugsmo Tavo širdyje,
ir daugybės meilės
iš visų brangių žmonių.

Tokią ypatingą dieną
nuoširdžiai linkiu surasti
vaivorykštės pabaigą,
kurioje Tavęs lauks aukso puodas!
Taip pat puodelį karštos kavos,
ir žmogų, kuris ją padarys už Tave.

Trumpi sveikinimai Moters dienos proga

Geri, originalūs ir aktualūs palinkėjimai Moters dienos proga neturi būti ilgi. Priešingai, tiksliai išsakyta mintis gali sukelti dar daugiau puikių emocijų ar džiaugsmą. Ne visiems patinka pompastiškos kalbos ar ilgų, jaudinančių sveikinimų skaitymas. Svarbiausia, kad trumpi sveikinimai turėtų būti originalūs ir parašyti iš širdies. Internetas - puikus įkvėpimo šaltinis ir geras pagrindas tokiam sveikinimui sukurti. Trumpi palinkėjimai Moters dienos proga gali būti pateikti tiek asmeniškai, tiek elektroniniu būdu (tekstine žinute, per socialinius tinklus ar el. paštu). Dalinamės mūsų pasiūlymais trumpiems palinkėjimams. Pasisemkite įkvėpimo!

Ir tegul pasaulis nušvinta Tau
laimingų ir ilgų metų spindesiu.

Dienos be rūpesčių ir pastangų.
Dienos su galimybe tinginiauti.
Ypatingos dienos, kurios prisiminimą Tu
dar ilgai nenorėtum išmesti iš galvos.

Kad visos dienos būtų tik džiaugsmingos,
ir praeitų neskubiu tempu.
Norėčiau, kad kiekvieną dieną Tave lydėtų šypsena,
kurią paskui dalintum ir kitiems.
Kad vėjas nupūstų Tavo sielvartus,
ir kad visi rūpesčiai Tavo kely taptų labai maži.

Gražūs sveikinimai Moters dienos proga

Gražūs sveikinimai Moters dienos proga puikiai tiks bet kokia forma – ištarti asmeniškai, parašyti trumpąja žinute, socialiniuose tinkluose ar net kaip sveikinimo atvirukas. Ranka rašyti, širdį glostantys linkėjimai visada atrodo mielai, lieka kaip gražus atsiminimas net ir po daugelio metų. Sveikinimo žodžiai gali suteikti dovanai žavesio ir paversti ją pačia nuostabiausia. Štai keletas gražiausių Moters dienos linkėjimų pasiūlymų:

Kokia diena būtų be Tavęs?
Turbūt tokia tamsi ir niūri lyg naktis.
Nors aš Tave dažnai erzinu – atmink,
Tu esi ta, dėl kurios aš keičiuosi į gerąją pusę.
Šiandien yra kovo 8 d., todėl švęskime!
Linkiu, kad šypsotumeisi visus metus!

Jokio plovimo ir valymo,
jokio blaškymosi virtuvėje.
Šiandien yra Moters diena, mano brangioji,
todėl duodu Tau šias užduotis:
būk laiminga ir mylima,
tegul Tau niekada nebus nuobodu,
lai išsipildo Tavo jaunatviškos svajos.

Tu esi labai ypatinga būtybė.
Esi žmogus, kuris nepaprastai energingas.
Esi be galo ambicinga moteris.
Tau patikiu savo širdį,
trokštu suteikti Tau begalinę laimę.

Moters dienos sveikinimai mamai

Nėra lengva Moters dienos proga nustebinti savo brangiausią moterį – mamą. Kuo vadovautis kuriant savo originalų sveikinimą ir dovaną mamai? Visų pirma – nuoširdumu. Verta prisiminti, kiek mamos įdėjo pastangų mus auklėdamos, kiek meilės įdėjo, kad išaugtume dorais žmonėmis. Pabandykite tai surašyti ant popieriaus lapo. Kitas rekomenduojamas būdas – išrašyti visas asociacijas, trumpus prisiminimus, net ir tuos, kurie iš pradžių atrodo kvaili ir beprasmiai. Tik tada iš ant popieriuje išrašytų žodžių galima sudaryti įdomius sveikinimus mamai. Be to, įkvėpimo ieškokite jau paruoštuose sveikinimų žodžiuose, kurie, atitinkamai pakeitus, gali puikiai tikti ir jūsų mamai. Moters dienos proga dovana mamai taip pat gali būti išskirtinė – svarbiausia šią dieną yra laikas kartu, malonūs pokalbiai ir prisiminimai. Žemiau pateikiami keli įkvepiantys palinkėjimai mamai Moters dienos proga:

Gėlių puokšte taip lengvai Tavęs nesužavėsiu,
žinau, kad lauksi pokalbių šiltų.
Bet mano galvoje yra viena mintis,
tad noriu palinkėti, kad svajonės išsipildytų.
Daug sėkmės ir šypsenų,
ir begalinio džiaugsmo!

Brangioji mama,
myliu Tave kiekvieną dieną vis stipriau.
Ačiū, kad parodei man, kaip būti geru žmogumi,
dėl to noriu būti panaši į Tave.
Linkiu Tau daug meilės šią gražią pavasario dieną,
ir kad joks šešėlis nedengtų Tavo šypsenos.
Būti moterimi yra nuostabus dalykas,
tebūnie Tavo gyvenimas gražus kaip atbundanti pavasario gamta.

Brangioji mama, šią Moters dieną
linkiu Tau visą laiką šypsotis.
Dėkoju už Tavo priežiūrą, už kėlimąsi anksti rytais,
už kiekvieną pokalbį ir rūpestingumą,
už Tavo palaikymą ir meilę,
kurią jaučiu kiekvieną valandą.
Visa tai ilgam išliks mano širdyje.
Už visa tai dėkoju.

Moters dienos sveikinimai merginai

Dovana merginai vaikino gyvenime yra labai svarbus momentas – siurprizas mylimajai gali pasitarnauti ne tik prieš merginą, bet ir prieš jos artimuosius. Pasimatymas kine vis dar yra puikus, nesenstantis pasirinkimas. Be to, tai nėra brangi dovana, todėl jauni vyrai neištuštins savo piniginės. Sveikinimai, užrašyti gražioje atvirutėje, gali nustebinti ir maloniai pradžiuginti mylimąją taip puikiai užbaigiant dovaną. Viskas priklauso nuo merginos charakterio – sveikinimo žodžiai gali būti linksmi, nuotaikingi (kartais net ironiški) arba rimti, jautrūs. Prie sveikinimų galima įtraukti ir meilės deklaraciją – ji turėtų būti parašyta atskirai, bet kokiu atveju tai bus unikali ir miela staigmena. Atrinkome keletą svajingų palinkėjimų, kurie puikiai tiks merginai Moters dienos proga:

Tu man esi ypatinga,
kiekvieną dieną beprotiškai žavi.
Todėl Moters dienos proga noriu palinkėti:
gyvenime tegul Tave lydi tik laimingos akimirkos!

Tegul visi Tavo norai išsipildo,
tegul Tavo gražiausios svajonės tampa realybe.
Būk visada tokia energinga ir linksma.
Spalvingo ir džiaugsmingo gyvenimo!
H2: Moters dienos sveikinimai kolegei

Sveikinimai ir palinkėjimai kolegei Moters dienos proga gali būti skirti tiek nuo vyro, tiek nuo moters. Tokie sveikinimai neturi griežtų rėmų, gali būti pakankamai laisvi, taip pat neturi būti per didelės apimties. Siūlome rinktis vieną iš toliau pateiktų linkėjimų kolegei ir jį paredaguoti pagal pageidavimus ir turimą tarpusavio ryšį:

Viskas, ko nori, tegul įvyksta.
Viskas, ko nori, lai išsipildo.
Daug laimės, džiaugsmo ir meilės
tegul ir toliau gaubia Tavo širdį.

Nuoširdžiai linkiu Tau nuostabių draugų,
kurie dovanotų nuoširdžią meilę.
Džiaugsmingo gyvenimo ir naujų potyrių,
kurie praskaidrintų kiekvieną širdies plakimo sekundę!

Moters dienos sveikinimai sesei

Ačiū Tau, sese, kad buvai ir visad esi šalia,
ir kad visada ištiesi man pagalbos ranką.
Linkiu Tau daug džiaugsmo šią dieną,
dar daugiau kantrybės ir užsispyrimo.
Visada žinok, kad gali manimi pasikliauti
ir su mano pagalba išspręsti visus sunkumus.

Miela sese, šiandien noriu Tau padėkoti,
kad esi tokia puiki moteris ir kaip šauniai neši šią garbę.
Noriu, kad pamatytum savo žavesį mano akimis.
Šiandien Tavo diena, tad švęskim ją kartu,
prie šeimos stalo ir su gausybe skanėstų.
Taip, kaip vaikystėje.
Lai Tavo grožis niekada neblėsta!

Moters dienos sveikinimai draugei

Tikri draugai yra nuostabus lobis,
kuris gyvenimą nudažo šimtais skirtingų spalvų.
Esi gražus žmogus kaip rožė,
su kuria galiu klajoti po visą pasaulį.
Mano drauge, šiandien linkiu Tau
išgirsti apie save daugybę gražių žodžių.

Tu esi graži moteris ir noriu, kad tai žinotum
ir niekada nedrįstum galvoti kitaip.
Rūpinkis savimi, brangink kiekvieną dieną,
ir netrukus meilė pasibels į Tavo širdį.
Ačiū, kad esi ir palaikai mane kasdien,
prisimenu Tave ne tik šią šventinę dieną!

Tu man esi brangus žmogus,
esi mano atrama sunkiomis akimirkomis.
Šiandien linkiu Tau didžiausios sėkmės ir
tiek svajonių, kiek žvaigždžių danguje vasaros naktį!
Branginkime šią draugystę
ir niekada jos nepaleiskime.
Tegul Tavo veidą kuo dažniau puošia šypsena!
So Moters diena!

Patiko sveikinimo žodžiai? Toliau pateikiame linkėjimai kitoms progoms:

Valentino dienos sveikinimai
Valentino dienos sveikinimai draugams ir kolegoms
Valentino dienos sveikinimai vyrui, vaikinui ar mylimajam
Valentino dienos sveikinimai žmonai, sužadėtinei ar draugei

 

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje