Vyno ir šokolado vakaras su Dominyku Velička Jūsų namuose

1 2 3 4 5 (1)

Vyno ir šokolado vakaras su Dominyku Velička Jūsų namuose

Mėgaukitės išskirtine švente!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Ieškote idėjos nepamirštamai šventei? Paruoškite malonų siurprizą vakaro „kaltininkui“ ir svečiams: vyno kultūros propaguotojas bei degustatorius Dominykas Velička gali atvykti į Jūsų namus ar kitą nurodytą vietą, ir surengti nuotaikingą vyno bei šokolado degustaciją. Neoficialioje aplinkoje, su bičiuliais ir tikru vyno ir šokolado žinovu degustuosite vyną, pasigardžiuosite šokolado fondiu ir diskutuosite apie skonius. Dalinimasis nuomonėmis ir smagūs komentarai sukurs puikią vakaro atmosferą, o kartu ir sužinosite įdomios bei naudingos informacijos apie vyną, praktinių vyno etiketo elementų.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Vyno ir šokolado vakaras su Dominyku Velička Jūsų pasirinktoje vietoje (degustauojami 4 vynai su šokolado fondiu, vaisiais, sūriu).


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam linksmai ir turiningai praleisti vakarą, jam suteikiant nepamirštamą akcentą.

Pasinerkite į skonių pasaulį!


Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 val. 30 min.

Dalyviai

2-10 asmenų.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje