Upėtakių žvejyba ir jų paruošimas šeimynai

1 2 3 4 5 (0)

Upėtakių žvejyba ir jų paruošimas šeimynai

Kartu su visa šeima mėgaukitės smagia pramoga ir gardžiais valgiais!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Kiekvienas norintis pasijausti žveju, tai gali padaryti prie specialiai įrengto tvenkinio, kuriame knibždėte knibžda gyvu mailiumi. Specialiame „Tony Resort“ tveninyje upėtakiai nėra maitinami kombinuotais pašarais ir auginami imituojant kiek įmanoma natūralesnes gyvenimo sąlygas.

Imate meškerę, ant kabliuko maunate krevetę (upėtakis – plėšri žuvis, todėl krevetė yra daug geresnis masalas nei paprasti kukurūzų grūdai) ir po kelių akimirkų jau traukiate žuvį ant kranto. Pagautus upėtakius TonyResort virėjai paruoš ypatingai skaniai, kad net pirštus apsilaižysite!

Iš tiesų puikus pasiūlymas draugų kompanijai arba šeimynai su vaikais!

Į pasiūlymo kainą įskaičiuota:

  • Žvejybos inventoriaus nuoma,
  • Upėtakių paruošimas ir patiekimas su garnyru restorane.

Vieta

Trakai

Apranga

Šilta, neperpučiama vėjo apranga ir patvari avalynė. Turėkite guminius batus bei pirštines.

Trukmė

2-3 valandos.

Dalyviai

4 asmenys.

Oro sąlygos

Žvejojama, kai ant ežero nėra ledo.

Kita informacija

Bendras keturių asmenų gyvos žuvies svoris neturėtų viršyti 2 kg., jeigu žuvis bus didesnė, už kiekvieną 100 g. reikės primokėti 2,90 €. Meškerėmis pasirūpins paslaugos teikėjas. Dovanų čekiu už alkoholį atsiskaityti negalima.Klientų atsiliepimai (1)

Dovilė ir Andrius

Vertinam teigiamai,labai smagi ir graži aplinka,draugiškas ir malonus kolektyvas,o kas liečia upėtakius,tai mes juos labai mėgstam,paruošti jie buvo pasakiškai,o dėl jų gaudymo,tikrai smagu,bet labai greitai užkimba,kaip žvejams mėgėjams atrakcijos didelės nebuvo.O šiaip viskas liuks.Ačiū ir sėkmės.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje