TOP GEAR prenumerata (12 mėn.)

1 2 3 4 5 (0)

„Sakoma, kad augdamas „Top Gear“ žaidė ant branduolinio reaktoriaus. Kaip buvo iš tiesų – nežinia. Tačiau akivaizdu, kad prabėgus beveik 20 metų nuo gimimo šis automobilininkų gildijai skirtas žurnalas yra pamišėliškai geras. Tiksliau, geriausias pasaulyje. Išsiskiriantis unikaliu stiliumi, trykštantis kūrybiškumu, šokiruojančiais eksperimentais ir kvatotis verčiančiomis staigmenomis. Ko gero, vien dėl to verta išmokti skaityti. Nuo šiol pakanka skiemenuoti lietuviškai.“- Redaktorius Renaldas Gabartas. Drąsių įžvalgų, subtilaus humoro, aktualių straipsnių, puikių fotografijų žurnalas skirtas aistrą automobiliams jaučiantiems vyrams ir sudomina vis daugiau moterų.
Pristatymo išlaidos į kainą įskaičiuotos!


Vieta

Visa Lietuva

Trukmė

12 mėnesių prenumerata.

Kita informacija

Gavus dovanų kuponą, būtina susisiekti su organizatoriais bei susitarti dėl leidinio pristatymo. Pristatymo išlaidos į kainą įskaičiuotos.Klientų atsiliepimai (2)

Karolis

++

Kamilė

jau kelintus metus vyrui gimtadienio proga dovanoju Top gear prenumeratą. ir manasis tikrai patenkintas. miela ir praktiška tradicija :)

1
Parašykite atsiliepimą

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje