„Side To Side Drift team“ taxi

1 2 3 4 5 (0)

„Side To Side Drift team“ taxi

Greitis, svylančios padangos ir ekstremalūs pojūčiai!

Kuo ypatinga ši pramoga?

Laikas tikram adrenalino užtaisui! „SIDE to SIDE Drift Team“ – žinoma profesionalių „drifterių“ komanda, pelniusi ne vieną apdovanojimą įvairiose varžybose. Atvykę pajusite tikrą „Nissan“ S13 arba S14 bolido su 2JZ „Toyota“ varikliu galią, nes šis žvėris išvysto net nuo 500 iki 750 arklio galių. „SIDE to SIDE Drift Team“ automobiliai atitinka visus saugumo reikalavimus ir yra paruošti profesionaliam automobilių sportui. Dėvėsite šalmą, būsite prisegtas specialiais saugos diržais, o bolidą vairuos profesionalus „drifteris“, tad saugumas bus užtikrintas. Nors slydimas šonu tuks kelias minutes, to pakaks, kad pajustumėte greitį, apkrovas, galią, o išlipus iš bolido būtumėte kupinas įspūdžių ir adrenalino!

Kas sudaro pasiūlymą?

  • Važiavimas šonaslydžiu, vairuojant instruktoriui.


Kam skirta ši pramoga?

Ši pramoga puikiai tiks ekstremalių pojūčių entuziastams.

Dovanokite naujus potyrius ir adrenalino šėlsmą!


Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangą rinkitės pagal oro sąlygas.

Trukmė

10 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Paslauga neteikiama esant sniegui ar ledui trasoje.

Kita informacija

Pramoga vyksta susirinkus bent 5 asmenų grupei. Paslauga teikiama šeštadieniais ir sekmadieniais „drifto“ treniruočiu metu (nuo 11 ik 16 val.).


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje