RITUALS dovanų čekis

1 2 3 4 5 (1)
Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai

Pasirinkite čekio vertę

15 € 30 € 50 € 75 € 100 € 150 €

15 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

„RITUALS“ parduotuvėse rasite daugybę dailiai supakuotų dovanų rinkinių įvairioms progoms: kvepalai vyrams ir moterims iš geriausių Europos parfumerių, natūralių ingridientų veido bei kūno kosmetika, prabangūs 100% medvilnės chalatai ir rankšluosčiai, kvapniosios lazdelės jaukiems namams sukurti. Įtiksite net išrankiausiems! Padovanokite lepinimosi akimirkas sau ir savo artimiesiems. „RITUALS“ - tai pirma kompanija pasaulyje, sujungusi kosmetiką ir aksesuarus namams. Laimė slypi smulkmenose. Ją atrandame mėgaudamiesi kasdieniais džiaugsmais. Mūsų aistra - paversti rutiną stebuklingais ritualais.

Vieta

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai

Kita informacija

„RITUALS“ įkurta Paryžiuje 2000 metais azartiškų, talentingų, parfumerijos ir grožio industrijos pasaulyje gerai žinomų žmonių komandos. Unikali gyvenimo būdo kosmetikos koncepcija, užpatentuota 22 pasaulio šalyse, pristatyta ir jau pripažinta labai kritiškoje Olandijos rinkoje. „RITUALS“ - tai išties novatoriški produktai, jungiantys senovinių ritualų išmintį, išskirtinį dizainą ir modernias gamybos technologijas.


Parašykite atsiliepimą

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje