„L‘Officiel Lithuania“ prenumerata (12 mėn.)

1 2 3 4 5 (0)

"1921 metais elitinės dizainerių grupės išleistas oficialus mados dokumentas „L’Officiel“ šiandien yra visame pasaulyje populiarus mados žurnalas, puikiai prisitaikęs ir Lietuvos rinkoje. Kadangi šių dienų mada nėra vien mažos elito grupelės privilegija, svarbiausiu tikslu lietuviškasis „L’Officiel“ laiko siekį supažindinti savo skaitytojus su mada. O ji – tai estetinių vertybių atspindys, kultūros ir meno sintezė. Kosmopolitiškas, smalsus, turintis unikalų stilių ir suvokiantis, kad mados širdis yra ne tik prekės, bet ir kūrybos, talentų branduolys – štai toks žurnalo „L’Officiel“ skaitytojas." Vyr. redaktorė Agnė Jagelavičiūtė. „L‘Officiel Lithuania“ – tai prancūzišku prieskoniu ir elegancija persmelkta pasaulio mada, pritaikyta Lietuvos žmonėms.
Pristatymo išlaidos į kainą įskaičiuotos!


Vieta

Visa Lietuva

Trukmė

12 mėnesių prenumerata.

Kita informacija

Gavus dovanų kuponą, būtina susisiekti su organizatoriais bei susitarti dėl leidinio pristatymo. Pristatymo išlaidos į kainą įskaičiuotos. Nuo 2019 m. periodiškumas - 10 numerių per metus. Sausio ir Rugpjūčio mėnesiais leidinys nėra leidžiamas.


Parašykite atsiliepimą

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje