Jodinėjimas šeimai „Lietuvos žirgyne“

1 2 3 4 5 (7)

Jodinėjimas šeimai „Lietuvos žirgyne“

Išmėginkite nepamirštamą patirtį drauge! 

Kuo ypatingas šis pasiūlymas? 

Kviečiame Jus smagiai ir įdomiai praleisti laiką su visa šeima „Lietuvos žirgyne“! Jojimo pamokos metu iš profesionalių instruktorių išmoksite jojimo pradmenų - po šios pamokos gebėsite valdyti žirgą, o gal net pavyks pajoti ristele. Pažintis su žirgais taps nepamirštama patirtimi tiek mažam, tiek dideliam, ir atmintyje ilgam paliks jaukių ir gražių prisiminimų. Ramūs ir klusnūs žirgai leis be baimės mėgautis pramoga, o patyrusi jojimo instruktorė užtikrins, kad kuo geriau praleistumėte laiką.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Jodinėjimo pamoka iki 3 asmenų vienu žirgu;
  • Instruktoriaus priežiūra ir pagalba visos pramogos metu.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas visiems, ieškantiems progos įdomiai ir aktyviai praleisti laiką artimų žmonių rate.

Atraskite naują pomėgį! 


Vieta

Vilnius

Apranga

Neslidžios kelnės. Avalynė kietu padu, žema pakulne.

Trukmė

40-45 minutės.

Dalyviai

1-3 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Jojimo pamoka vyksta manieže.

Norintiems šokinėti per kliūtis, būtini labai geri jojimo įgūdžiai.Klientų atsiliepimai (8)

Inga

Labai patiko ypač dukrai.

Laura

Dovana likau labai patenkinta, ant žirgo sėdėjau pirmą kartą, tad pamoka nepraėjo veltui, su trenerės pagalba turėjau galimybę išmokti jojimo pagrindų ir puikiai praleidau laiką. Pamoka tikrai neprailgo ir buvo labai naudinga, tikiu, kad jodinėjau tikrai ne paskutinį kartą!

Kristina

Dovana likome labai patenkinti, šiek tiek sutrukdė oras (lijo lietus), todėl turėjome būti manieže. Bet pamoka buvo labai puiki, trenerė suteikė daug informacijos ir pats jodinėjimas labai patiko.

Rasa

Dovana "Jojimo pamoka" iš tiesų labai puiki. Puikiai praleidau laiką. Įspūdžiai tikrai išliks ilga. Būtinai dar važiuosiu pajodinėti. Vilniaus žirgyno darbuotojai labai molonūs ir paslaugūs. Tikrai rekomenduosiu šią dovaną savo draugams.

Skirmantas

Jojimo pamoka labai patiko, gera trenere, tiek telefonu tiek ir vietoje viska aiskiai papasakojo. Tikrai galiu pasakyti kad ismokome bent jojimo pradmenis. Buvo begalo smagu ir idomu.

1 2
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje