„Driftink“ pats su instruktoriumi

1 2 3 4 5 (0)

„Driftink“ pats su instruktoriumi

Išmėginkite jėgas „drifto“ trasoje!

Kuo ypatinga ši pramoga?

Trūksta adrenalino? Norite iššūkių? „SIDE to SIDE Drift Team“ – žinoma profesionalių „drifterių“ komanda, pelniusi ne vieną apdovanojimą įvairiose varžybose. Jūs pats vairuosite trasos žvėrį – „drifto“ bolidą „Nissan S13“, turintį net 300 AG variklį ir galinius varomuosius ratus. Saugumą ir šonaslydžio smagumą užtikrins ir šalia sėdės profesionalus „SIDE to SIDE Drift Team“ instruktorius, kuris praves instruktažą apie „driftinimo“ techniką bei suteiks patarimų, kaip taisyklingai slysti šonu. Pirmojo važiavimo metu susipažinsite su automobiliu ir išmėginsite technikas. Po pirmojo važiavimo instruktorius pasakys klaidas bei patars, kaip taisyklingai įveikti trasą. Vėliau Jūsų lauks du įskaitiniai važiavimai. Trasos konfigūracija paprasta – viena apskritimo formos ir dvi aštuoneto formos trajektorijos, kurias reikės sujungti vienu važiavimu.

Kas sudaro pasiūlymą?

  • Važiavimas šonaslydžiu su instruktoriumi.


Kam skirta ši pramoga?

Ši pramoga skirta visiems, kurie mėgsta adrenaliną ir yra automobilių sporto entuziastai.

Dovanokite neįkainojamą patirtį ir įgūdžius!


Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangą rinkitės pagal oro sąlygas.

Trukmė

15-20 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Paslauga neteikiama esant sniegui ar ledui trasoje.

Kita informacija

Pramoga vyksta susirinkus bent 5 asmenų grupei. Pramoga vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais (nuo 11 iki 16 val.). Būtina turėti vairavimo įgūdžius.


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje