Dažasvydžio žaidimas klube „Saudom.lt“

1 2 3 4 5 (1)

Tikras adrenalinas užplūsta kūną, kuomet laukiate pasaloje ir staigiai išokę paleidžiatę seriją dažų kamuolikų į savo priešininką. Greita reakcija ir taktiniai sprendimai čia labai svarbūs! Susitikite su draugais mūšio lauke ir išsiaiškinkite, kuris iš Jūsų stirpiausias!

Pasiūlymą sudaro:

  • 100 dažasvydžio kamuoliukų.

Vieta

Kaunas

Apranga

Visa reikiama apranga bus duota.

Trukmė

3 valandos.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Dažasvydį leidžiama žaisti nuo 8 metų.

Žaidimas organizuojamas susirinkus 6 asmenų grupei.Klientų atsiliepimai (4)

Marius

Jega Man LABAI LABAI PATIKO :))))))))))))

Justina

labai kabinantis dalykas, neįsivaizduoju kam galėtų nepatikti! bėgant link priešininko ir betkokias mėlynes pamiršti. Super!

Justina

pirma karta bandem ir taip patiko, kad tikrai dar karta vaziuosim, super viskas, ir zaidimas, ir teisejas saunuolis, kantrus labai, verta visiem isbandyt :D

Rytis

Pirma kart siandien su draugais per gimtadieni visi isbandem sita dalyka, tikrai nerealu, pilni ispudziu, tiesiog puikus aktyvus poilsis, aisku tekdavo nusikeikt is skausmo kaip pataikydavo atvira vieta, bet tikrai verta pabandyti! Labai saunus yra tas Mantas, puikus teisejas, paprikolina su “chebra” sugalvoja daug zaidimu ir seip uzima tikrai gan puikiai!

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje