Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Ekstremalus bernvakaris kariniame poligone

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Ekstremalus bernvakaris kariniame poligone

Vilnius
8 asm.

350 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
350 €

Ekstremalus bernvakaris kariniame poligone

Tegu bernvakaris būna nepamirštamas!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Ekstremalus bernvakaris kariniame poligone leis pabūti tikrais kariais tikrame mūšio lauke. Tik čia turėsite galimybę visiems laikams išsiaiškinti, ar Jūsų būrys yra vieno kraujo, ar kiekvienas iš Jūsų yra pasiruošęs paaukoti save vardan pergalės, vardan artimiausių draugų. Tikroviški šratasvydžio ginklai, karinga aplinka, virš galvos zvimbiančios priešo kulkos, draugai, tūnantys viename apkase, kaip niekas kitas suvienys Jūsų būrį.


Kas sudaro šį pasiūlymą?

Pirmoji dalis:

  • Netikėti jaunikio potyriai: jaunikis įsodinamas į viešojo transporto autobusą, jam įteikiamas vienpusis bilietas ir pasakomas išlipimo stotelės pavadinimas. Sutartoje vietoje įvyksta šio dezertyro sulaikymo operacija – sulaikytas jaunikis užrištomis akimis vedamas į miško glūdumą. Kol kaltininkas keliauja autobusu, jo draugai kariniame poligone atlieka pasiruošimo veiksmus. Jaunikio nuostabai, būtent draugai taps priešų pajėgomis, prieš kurias teks kautis ir nuo kurių slėptis, vykdant priešvedybinę misiją.
  • Karinė Misija: miške parengtame laikino sustojimo taške jaunikiui atskleidžiama sulaikymo priežastis ir spec. misija – užminuoti ir „susprogdinti“ priešų ginklų sandėlį. Misijos metu jaunikiui teks šaudyti iš snaiperio šautuvo, keltis per upę, sėlinti, vengiant priešų žvalgų, o neišvengus – kautis ir eliminuoti. Įvykdžius sandėlio naikinimą, jaunikis privalės atsitraukti į evakuacijos zoną, kur bus evakuojamas „sraigtasparniu“. Po netikėtos jaunikio misijos, visi bendražygiai susirenka „apkasuose“ aptarti patirtų nuotykių ir pasirengti būsimiems

Antroji dalis:

  • Šratasvydžio žaidimas. Kariniame poligone būsite apmokyti kovos už būvį taktikos ir pasidalinę į du būrius pasinersite į kvapą gniaužiantį karinį išbandymą, kurio metu galėsite pasitikėti tik savo draugais-broliais. Tarpusavyje kausitės tikroviškais, plastikiniais šratais šaudančiais ginklais. Tik perkant LaisvalaikioDovanos.lt, kiekvienas dalyvis gauna po 500 šovinių papildomai.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas tiems, kurie ieško originalių pramogų bernvakariui.

Ar esate pasiruošę priimti iššūkį?


Apie dovaną

Vieta

Vilnius

Apranga

Visa reikiama apranga bus duota. Patogi avalynė.

Trukmė

4 valandos.

Dalyviai

8 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Bernvakaryje gali dalyvauti ir didesnė žmonių grupė. Kaina kiekvienam papildomam dalyviui – 25 €.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai

Klientų atsiliepimai (Jau išbandei? Pasidalink įspūdžiais!)

Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje