Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Arbatos gėrimo ceremonija (Kaunas)

(0)
Vieta
Kaunas
Dalyviai
3
Sezonas
Visais metų laikais
Galioja
12 mėn.

72,41 €

Į krepšelį

Arbatos gėrimo ceremonija – Zen Budizmo filosofijos dalis, kuri mus moko, kad materialus pasaulis atskiria mus nuo pačių vertingiausių turtų, ką turime – natūralumo, paprastumo, savęs pažinimo. Japoniško arbatos gėrimo ritualo metu Jūs sužinosite arbatos kelio principus ir vertybes, elgesio ceremonijos metu subtilybes, arbatos ruošimo grožį. Verdančio vandens garsai atgaivins pojūčius, aksominės žalumos arbatos gurkšnis iš japoniškos pialos prašviesins mintis ir suteiks energijos…

Vieta

Kaunas

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga.

Trukmė

1-1,5 valandos.

Dalyviai

2-3 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Ceremonijos metu bus duodama speciali apranga - kimono.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Paslaugos organizatorius

Japonų kultūros centras „Tsuru“

Daugiau šio organizatoriaus pasiūlymų

Klientų atsiliepimai (3)

1

Aistė

Norėčiau pasidalinti savo patirtais įspūdžiais. Tai buvo nauja.  Per arbatos gėrimo ceremoniją buvo idomu sužinoti apie japonų kultūrą. Labai patiko apsivilgti jų drabužiais, kurie leido pabūti kartu su jais.. Norėtūsi daugiau sužinoti apie arbatos gėrimo ceremoniją, jos "paslaptis"... Smagiai praleidome laiką, bei rekomendavome draugams, kurie turėtų Jus aplankyti. Ačiū už gerai praleistą laiką.

Teresa

maloniai praleidome laiką mums neįprastoje ir nekasdieninėje aplinkoje. Arbatos gėrimo ceremonija mums patiko, padėjo atsipalaiduoti ir kažką naujo sužinoti  apie arbatą.

Monika

Man labai patiko nuotaika ten atplesianti nuo realybes nukelenti kur yra labai ramu darnu ir gera. buvo nuostabu ispudziu daug, ir poziuris i arbata kitoks !

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: