Smagus laikas šeimai kontaktiniame zoologijos sode „Zoopark“

1 2 3 4 5 (0)

Smagus laikas šeimai kontaktiniame zoologijos sode „Zoopark“

Pažinkite, sužinokite ir atraskite!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Kartu su visa šeima keliaukite į prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“, kuriame yra įsikūręs zoologijos sodas „Zoopark“! Gyvūnai čia auginami su didžiule meile ir rūpesčiu. „Zoopark“ yra pirmasis kontaktinis zoologijos sodas Lietuvoje. Jūs patys galėsite paglostyti, pamaitinti ir susipažinti su gyvūnais iš arčiau. „Zoopark“ yra edukacinis zoologijos sodas, kuriame iš tiesų susipažinsite su gyvūnais, o mažieji lankytojai mokysis būti kantriais, švelniais ir rūpestingais. Zoologijos sodo gyventojais rūpinasi profesionalūs veterinarai ir prižiūrėtojai, kurie maitina gyvūnėlius tik kokybišku, iš Lietuvos ūkininku perkamu maistu. Susitikime „Zoopark“, kur Jūsų laukia surikatos, vėžliai, papūgos, mini ožkytės, spalvotosios papūgos loriketos ir daugybė kitų mielų ir draugiškų gyvūnėlių!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Apsilankymas zoologijos sode „Zoopark“ keturių asmenų šeimai.

Kam skirtas šis pasiūlymas?

Apsilankymas „Zoopark“ patiks tiek mažiems, tiek dideliems gyvūnų mylėtojams!

Susitikime mini zoologijos sode „Zoopark“! 


Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

Neribojama.

Dalyviai

4 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Iki 2-jų metų vaikai įleidžiami nemokamai. Asmenys iki 9 metų gali lankytis tik su lydinčiu asmeniu. „Zoopark“ būtina laikytis zoologijos sodo taisyklių. Zoologijos sode būtina avėti antbačius ir dezinfekuoti rankas prieš ir po apsilankymo. Maitinti gyvūnus galėsite tik darbo dienomis.


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje