skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)
Meniu

Informacija dėl 3 metų dovanų kuponų galiojimo

INFORMACINIS PRANEŠIMAS DĖL TARPININKAVIMO SUTARTIES SĄLYGŲ PASIKEITIMO

UAB „Laisvalaikio dovanos” (toliau vadinama – ,,Tarpininku”), atstovaujama pagal įstatus veikiančios direktorės Ievos Tautkevičiūtės, informuoja apie tarpininkavimo sutarties sąlygų pasikeitimą kaip išdėstoma:

I. Paslaugų teikimo ir priėmimo tvarka
  4. Tarpininkas įsipareigoja kiekvienai parduotai Dovanų kortelei suteikti unikalų rezervacijos kodą, galiojantį 36 (trisdešimt šešis) mėnesius nuo Dovanų kortelės įsigijimo dienos.
  6. Pardavėjas užtikrina, kad pirmuosius 12 mėnesių, skaičiuojamų nuo Kliento Dovanų kortelės įsigijimo dienos, Dovanų kortelėje numatytų prekių ir (ar) paslaugų suteikimo sąlygos bei vertė išlieka nepakitusios.

IV. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai
  15. Pardavėjas įsipareigoja:
  15.5 užtikrinti, kad Pardavėjo teikiamų paslaugų/parduodamų prekių kainos (nurodytos jo interneto svetainėje, reklaminiuose bukletuose ir kt.) atitiktų Tarpininko platinamose Dovanų kortelėse nurodytas kainas ir ne vėliau nei prieš 2 (du) kalendorinius mėnesius informuoti Tarpininką apie jo teikiamų paslaugų/parduodamų prekių, kurių Dovanų korteles platina Tarpininkas, kainų pasikeitimą/nuolaidas. Šalys aiškiai susitaria, kad Klientų iki kainų pasikeitimo įsigytose Dovanų kortelėse nurodytos kainos nebus koreguojamos 12 mėnesių nuo Dovanų kortelės įsigijimo dienos. Šiame Sutarties punkte numatytos sąlygos netaikomos Dovanų kortelėms, kuriose nėra nurodyta konkreti paslauga/prekė, atžvilgiu.“

Visos kitos tarpininkavimo sutartyje numatytos sąlygos išlieka nepakitusios.

 

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje