Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

18 gimtadienio dovanos

Vis dar nežinote ką padovanoti 18 gimtadienio proga? Sunku išrinkti dovaną žmogui, praėjusiam paauglystės etapą ir atėjus į suaugusio žmogaus gyvenimą? Leiskite jam patirti naujus pojūčius ir įspūdžius! Atrinkome Jums pačias populiariausias dovanas tinkančias Jūsų draugo, draugės ar kolegos 18-am gimtadieniui. Jos tikrai padės nustebinti Jums artimą ir brangų žmogų.

Galbūt jubiliatas yra ekstremalas ir 18 gimtadienio proga norėtų išbandyti skrydį parasparniu ar pažintinį nardymą? O gal norėtų savo jėgas išbandyti nuotykių parke? Jei norite padovanoti nepamirštamą įspūdį – padovanokite skrydį oro balionu!

Veiklų rūšys
Rasta: 476
Jūs peržiūrėjote 60476

Ką padovanoti 18 gimtadienio proga?

Tokia proga norime išsiskirti su dovana. Todėl ieškome kuo labiau orginalesnės dovanos, kuri nustebintų žmogų, švenčiantį gimtadienį. Pirmiausia, turite atkreipti dėmesį, kas žmogui patinka, kokie jo pomėgiai, hobiai, troškimai, o gal turi kokią seną svajonę, kurią galite išpildyti? Gimtadienio dovanos kategorijoje rasite pasiūlymų tiek vaikinams, tiek merginoms.

Dovanų idėjos

Adrenalino fanatams turėtų patikti šuolis parašiutu, kurio metu užplūs didelė adrenalino dozė. Galima pakilti iš įvairių aukščių, šokti vienam ar su instruktoriumi ir pasirinkti iš skirtingos formos parašiutų. Galbūt domisi sportiniais automobiliais ar superautomobiliais? Ideali dovana tokiam žmogui pasivažinėjimas Ferrari arba Lamborghini. Tokia pramoga žmogui suteikia galimybę prisiliesti prie superautomomobilių, pajausti tikrąją automobilio galią ir per kūną bėgančius šiurpuliukus. Kai automobilio greitėjimas priploja prie sėdynes, o greitis toks, jog atrodo, kad skrendi, o ne važiuoji - adrenalino dozė tikrai užtikrinta. 

O gal jis tikras tyrinėtojas? Tuomet jam tikras išbandymas bus realaus skrydžio simuliatoriaus pilotavimas, kurio metu ne tik sužinos kaip valdyti tokią galingą transporto priemonę, bet ir pajaus ką reiškia sėdėti piloto kėdėje. Mėgstantiems ramybę puikiai tiks jodinėjimais žirgais arba pažintinis skrydis lėktuvu. Tokių pramogų metu atsiveria nuostabus Lietuvos grožis, užplūsta daug emocijų,
kurios išliks ilgam.

Nepamiršk orginaliai pasveikinti tau brangaus žmogaus ir leist jam pasijusti ypatingu 18 gimtadienio proga!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?